Dominikánská republikaKam jet?Zprávy

Dominikánská republika je nejlepší destinací Latinské Ameriky

Dominikánská republika získala ocenění za „Nejlepší destinaci Latinské Ameriky“. Ocenění PriceTravel Trophy každý rok uděluje největším představitelům cestovního ruchu mexická cestovní kancelář PriceTravel Holding.

Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

V tomto sedmém ročníku země převzala uznání za vynikající růst ve všech prodejních kanálech cestovních agentur. Podle turistického měřítka Ministerstva cestovního ruchu v průběhu prvního trimestru roku 2019 vzrostla návštěvnost turistů o 37,2 % v porovnání se stejným obdobím roku 2018. „Velmi nás těší výsledky, kterých jsme dosáhli. V průběhu roku 2018 jsme neustále pracovali na nárůstu turistů navštěvujících destinace Dominikánské republiky. V roce 2019 rovněž pokračujeme ve vzestupném trendu, a to díky podpoře všech našich spojenců ze sektoru cestovního ruchu, kteří vsadili a věřili v potenciál tohoto předního dominikánského trhu,“ řekla Leila Boasier Budecker, ředitelka Národního turistického úřadu Dominikánské republiky.

Každý rok společnost PriceTravel Holding uděluje cenu PriceTravel Trophy, kterou předává svým nejlepším obchodním partnerům ze sektoru cestovního ruchu s cílem podpořit vysokou úroveň kvality, vyjádřit uznání za odvedenou práci svým vedoucím představitelům a podnítit konkurenceschopnost v tomto odvětví. „Je mi ctí, že mohu ocenit vynikající práci v odvětví cestovního ruchu. V PriceTravel Holdingu jsme velmi potěšeni a hrdí na to, že můžeme předávat tyto ceny našim přátelům a obchodním partnerům, s nimiž spolupracujeme ruku v ruce, den za dnem, abychom nabízeli to nejlepší našim společným zákazníkům,“ řekl Pablo Castro, ředitel marketingu a vztahů s dodavateli z PriceTravel Holdingu.
Je třeba poznamenat, že v tomto ročníku PriceTravel hodnotil více než 6 tisíc hotelů, dodavatelů a destinací podle prodeje z roku 2018.

Více na www.godominicanrepublic.cz

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button