LidéZprávy

Dominik Sołtysik je novým členem správní rady hotelové skupiny Orbis

Novým členem představenstva skupiny Orbis, největší hotelové sítě v Polsku a ve střední Evropě, se stal Dominik Sołtysik. Zodpovědný bude za správu aktiv, vývoj a technický provoz skupiny.

Foto: archiv skupiny Orbis
Foto: archiv skupiny Orbis

Dominik Sołtysik působí v hotelové skupině Orbis již tři roky, před jmenováním zastával funkci ředitele Asset Managementu. Vystudoval Ekonomickou fakultu Toulouse Business School a první profesionální zkušenosti získal jako finanční auditor společnosti Salutro Reydel. V roce 2003 nastoupil do finančního oddělení v sídle Accor Group v Paříži. V roce 2010 se stal finančním ředitelem hotelů Accor Pannonia v Budapešti.

Během své kariéry působil na mnoha pozicích souvisejících s financemi a získal tak řadu zkušeností v oblasti financí, rozvoje i správy aktiv v Paříži, Londýně, Budapešti a Varšavě.

V hotelové skupině Orbis SA má nyní na starosti řízení portfolia hotelových nemovitostí a rozvoje v Polsku a zemích východní Evropy. Řídil řadu firemních projektů, mimo jiné významné transakce Orbis – Accor v roce 2015.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button