Dolomiti Lagorai Bike

 Partnerský článek

Poznejte přírodní kulisy okruhů cyklistického projektu Dolomiti Lagorai Bike, čítajícího dohromady neuvěřitelných 1000 km. Spojuje čtyři oblasti východních Dolomit – Val di Fiemme, Val di Fassa, Primiero e Vanoi a Valsugana a nabízí celkem 36 okruhů ve třech různých obtížnostech, barevně označených stejně jako lyžařské sjezdovky od nejjednodušších červených přes středně těžké modré po nejtěžší černé.

Zdroj: www.dolomitilagoraibike.it

Zdroj: www.dolomitilagoraibike.it

Zdejší stoupáky dokonale  prověří fyzičku každého návštěvníka. O zdejší pohádkové panoramatické výhledy nepřijdou ani ti, kdo nemají rádi kopce. Mohou se totiž nechat do vyšších nadmořských výšek vyvézt lanovkou i s kolem a vyrazit na výlet po vrstevnici.

Specializované hotely a penziony s označením „Amici dei bikers“ (přátelé bikerů) s doplňkovými službami jako slevové karty pro cyklisty, jídelníček pro sportovce nebo dílna umožňující drobné opravy kol se na cyklistické dovolené určitě hodí.  Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou cyklostezka Fiemme-Fassa  s příjemnou službou cyklobusu Bike Express.

www.dolomitilagoraibike.it

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..