Zprávy

Dobrých zpráv není nikdy dost

Pokud vás zajímá, co se v poslední době vašim kolegům podařilo, máme pro vás další várku dobrých zpráv. A jestli i vy máte něco, o co byste se chtěli podělit, určitě nám napište, rádi vaše příspěvky otiskneme. Protože dobrých zpráv není nikdy dost.

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Libor Křivanec

ředitel, Tempo Tours

Specializujeme se na Alpy a mám samozřejmě radost z toho, že s námi jezdí čím dál tím víc lidí nejen do hor, ale i k jezerům. Ale to, co mi dělá největší radost a co mě nejvíc baví, je náš projekt „Muzika na horách“. Začali jsme s ním před třemi roky, pořádáme vždy jednou za rok a má to úspěch. Sezveme na kratší týden lidi, uděláme jim program, od testování lyží po lekce s instruktory a různé degustace a v pátek večer je na náměstí velký Open Air koncert. Ten letošní byl v březnu v Heiligenblutu pod Grossglocknerem a měli jsme tam Davida Kollera. Moc se to vydařilo, koncert byl bezvadný, a navíc si tam David Koller s kapelou i pěkně zalyžoval. Mimochodem, jen co se vrátil domů, stal se zpěvákem roku, sošku Anděla získal i za desku roku a další sošku má i jako člen kapely Lucie za skupinu 25letí. Zatím jsme dělali „Muziku na horách“ jen v zimě, letos začneme i s letní muzikou. První ročník se bude konat v září u korutanského jezera Faaker See.

Další vydařenou akcí, na kterou jsme docela pyšní, je tradiční otvírání sezony ve Schladmingu. Bydlí se v luxusních chalupách nad Schladmingem, zkrátka taková předvánoční akce s dávkou luxusu. Takže ač mě průběžný nárůst klientely velmi těší, Kollera a Schladming považuji za dva highlighty uplynulé sezony.

 

Tomáš Třebický

ředitel, Nemo & Selecta

Obzvlášť velkou radost mám z povedeného zájezdu o nedávném víkendu do oblasti Wachau v Rakousku. Zájezd jsme spoluorganizovali pro Klub seniorů města Mnichovice a okolí, jel jsem jako náhradní průvodce a zpočátku to vypadalo jako čirá katastrofa. Autobus nejprve přijel na sraz pozdě a posléze z něj po 20 km jízdy vytekl hydraulický olej. Naštěstí jsme sehnali po dvou hodinách čekání na benzince náhradní autobus i řidiče. Trable na počátku jako by daly celou skupinu dohromady, měli jsme luxusní autobus, venku bylo sluníčko, téměř 20 stupňů, a majitelka penzionu, kde jsme bydleli, byla hotový poklad. Když pominu úžasné návštěvy klášterů v Melku a Zwettlu, tak pro mě bylo velmi inspirativní večerní povídání nad skvělým vínem. Těch příběhů a témat mají totiž senioři 70+ opravdu nepřeberně.

 

Lada Vágnerová

majitelka CK MONOÏ

Mám velkou radost z toho, že se letos dožívám dvaceti let na českém trhu. Když jsme v květnu 1996 začali jako první cestovní kancelář nabízet Francouzskou Polynésii, byla jsem pyšná. A jsem i dnes – exotika zůstává a přibyly i další země světa. Zůstali mi jak zahraniční partneři, tak loajální kolektiv. Stále jsme jen čtyřčlenný, dámský tým a už dávno nevěřím rčení, že „kam nemůže čert, nasadí ženskou“… i když? V rámci „oslav“ jsme si nadělily nový web, který bude brzy spuštěn a každému návštěvníkovi napoví, že pro nás jsou na prvním místě ty správné emoce. Připravujeme soutěž na Facebooku a také nový vzhled naší kanceláře. Všichni jste tedy srdečně ,,zváni“!

 

Další dobré zprávy z cestovního ruchu najdete ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button