Do nové divize společnosti Exclusive Tours nastupuje Václav Jančařík

Společnost Exclusive Tours reaguje na vzrůstající poptávku osobních concierge především náročnějších klientů a přichází na trh s novou službou Exclusive Concierge. Od ledna ji povede Václav Jančařík.

Foto: www.exclusivetours.cz
Foto: www.exclusivetours.cz

 

Václav Jančařík v této divizi uplatní mnohaleté zkušenosti concierge ze společností jako Mandarin Oriental Hotel, Hotel Kempinski či private equity ve skupině KKCG.

V nově vzniklé divizi bude mít na starosti plnit přání klientů, ač se některá mohou zdát náročná. Patří mezi ně například zajištění přístupu na společenské události, vyprodané sportovní a kulturní akce či VIP prohlídky galerií mimo otevírací dobu. Kromě těchto služeb exkluzivního charakteru se klienti mohou na Exclusive Concierge obrátit také s obvyklejšími požadavky jako doporučení a rezervací špičkových, obvykle plně obsazených restaurací či nákupu dárků. Samozřejmostí je 24hodinová asistence na telefonu, 7 dní v týdnu.

„Trh concierge služeb je na vzestupu, přičemž v horizontu pěti let by se mohla poptávka po concierge službách v České republice až ztrojnásobit. Aktuálně se u nás však vyskytují concierge služby, které klienty obslouží na zavolání, ale jejich servis je velmi neosobní. Je to jako v call centru, kdy jste v kontaktu pokaždé s někým jiným. V reakci na tuto současnou situaci a také poptávku ze strany stávajících klientů Exclusive Tours vytváříme zcela novou službu Exclusive Concierge, která volí osobní přístup a ušetří náročným klientům jejich drahocenný čas a usnadní každodenní život,“ říká Václav Jančařík, ředitel divize Exclusive Concierge.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button