Do Itálie a Rakouska budou vozit lyžaře i zájezdy autobusy Student Agency

Pokud cestovní kancelář nenaplní celou kapacitu zájezdu do lyžařských středisek v Itálii nebo Rakousku, může snížit náklady za dopravu. Student Agency pro jednotlivce i cestovní kanceláře připravilo na zimní sezonu 2013/2014 novinku v podobě zavedení nových spojů do zimních letovisek.

www.studentagency.cz

www.studentagency.cz

Cestovní kancelář a autobusový dopravce Student Agency reaguje svou nabídkou pravidelných autobusových linek do lyžařských středisek Rakouska a Itálie na stoupající počet individuálních lyžařů, což ukázala loňská sezona, uvedla pro TTG Kateřina Petříčková, tajemnice Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA).

Výběr středisek, kam bude Student Agency vozit individuální turisty i skupiny zájezdů, patří mezi nejoblíbenější destinace. „V Rakousku se jedná o střediska Maishofen, Saalbach, Hinterglemm, Zell am See a Kaprun. V Itálii jsou nejvíce navštěvovány lokality Arabba, Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Folgarida, Madonna di Campligio, Pinzolo a Passo Tonale,“ dodala Petříčková.

Podle Kateřiny Petříčkové v zimě 2012/2013 vycestovali Češi na lyže v počtu 915 tisíc v rámci České republiky a cca 580 tis. do zahraničí. Výrazně nejvyšší prodeje zaznamenaly cestovní kanceláře u pobytů do Itálie a Rakouska. Mezi těmito dvěma a ostatními destinacemi je zásadní rozdíl v poptávce, neboť u lyžařských destinací Švýcarsko a Francie se projevuje nejvyšší průměrná cena zájezdů.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..