Partnerská sekce

Dinarobin Hotel Golf & Spa opět s novinkou

Partnerský článek

Pětihvězdičkový resort řetězce Beachcomber stále vylepšuje služby po své klienty a v letošním roce doslova hýří novinkami. Tou nejposlednější je otevření Dinarobin Kitesurf školy, jejíž služby jsou k dispozici i hostům sesterského hotelu Paradis Hotel& Golf Club.

Foto: Beachcomber Hotels
Foto: Beachcomber Hotels

Pro příznivce kitesurfingu se tak otevírají nové možnosti pro výuku a škola nabízí lekce jak začátečníkům, tak pokročilým. Dinarobin Kitesurf Scholl nabízí školení a tréninky od pondělí do soboty mezi 9.00–17.00 v těch nejlepších lokalitách na ostrově Mauricius pro provozování vodních sportů, a to v La Pointe a Kite Lagoon. Obě se nacházejí jen pár minut transferem od hotelů. A co víc. Pro větší komfort a pohodlí nadšenců tohoto zážitkového vodního sportu je mezi středisky a oběma místy pro kitesurfing zavedena bezplatná kyvadlová doprava. Patnáctimístný minibus sváží klienty každou hodinu.

Dinarobin Kitesurf Scholl je provozována ve spolupráci s renomovaným YOANEYE Kite centrem, které klade důraz především na kvalitu a bezpečnost. Škola disponuje nejnovějším vybavením od firmy Slingshot a kvalifikovaní instruktoři mají ve skupině maximálně čtyři studenty. Dvě hodiny školení a tréninku stojí každého žáka ve skupině 90 eur, máte-li zájem o dvouhodinové soukromé lekce, pak vás to přijde na 210 eur. Dinarobin Kitesurf škola je rovněž členem IKO (International Kitesurfing Organisation) a francouzské školy kitesurfingu (EFK).

I menší děti si přijdou na své. Ti, kteří se nebojí menších vln a chtějí vyzkoušet vodní sporty, mohou vyzkoušet nový trendy sport stand-up paddle boarding, ti nejmenší se mohou radovat z pouštění draka na pláži.

Luxusní Dinarobin Golf & Spa patří k nejlepším hotelům na Mauriciu a rozprostírá se uprostřed svěží vegetace podél nádherné pláže s bělostným pískem na úpatí majestátní hory Le Morne, společně se sousedním hotelem Paradis. Jejich atraktivní lokalita na poloostrově Le Morne na jihozápadním pobřeží je umocněna perfektními službami, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button