Dětské vstupy do kokpitu

Máte doma malého cestovatele? Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air si pro děti připravila možnost podívat se kabiny pilota, v momentě kdy je letadlo na zemi.

Foto: Wizzair.com

Foto: Wizzair.com

WIZZ kapitánský pas, který lze stáhnout a vytisknout na wizzair.com, je prvním krokem k tomu, aby mohly děti navštívit kokpit jednoho ze 45 nových letadel Airbus A320. Razítko do speciálního pasu dostane každé dítě po každém uskutečněném letu se společností Wizz Air. Po získání šesti razítek může dítě do kabiny. Pas lze stáhnout na http://wizzair.com/cs-CZ/kids.

„Ve Wizz Airu věříme, že vášeň pro létání se rodí již v dětském věku. Záměrem uvedení programu WIZZ kapitánský pas je zpříjemnit naše lety ještě více i dětským pasažérům, kteří se tak budou vždy o trochu více těšit na další let. Odměnou za šest uskutečněných letů pak dětem bude prohlídka kabiny a výklad přímo od kapitána letu,“ řekl Daniel de Carvalho ze společnosti Wizz Air.

Nízkonákladová společnost Wizz Air provozuje flotilu 45 letadel typu Airbus A320, nabízí více než 280 leteckých tras z 19 základen, spojuje přes 90 destinací ve 35 zemích. U společnosti Wizz Air poskytuje tým 1 700 leteckých profesionálů špičkové služby za velmi nízké ceny, což z Wizz Airu činilo oblíbenou volbu pro více než 12 milionů cestujících v roce 2012.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..