Zprávy

Den otevřených dveří na Ministerstvu pro místní rozvoj

22. dubna 2017 se bude konat poprvé v historii Den otevřených dveří na Ministerstvu pro místní rozvoj.

Foto: archiv MMR

Chcete se dozvědět více o Ministerstvu pro místní rozvoj, o jeho poslání nebo poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy, která se nachází v historickém centru Prahy na Staroměstském náměstí? Navštivte Den otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj ČR, který se koná u příležitosti 20 let jeho existence. Den otevřených dveří se koná v budově ministerstva na Staroměstském náměstí č. 6 v Praze, 22. dubna 2017, od 10 do 16 hodin.

V deset hodin dopoledne první návštěvníky přivítá ve foyer ministerstva a pozve dál ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Každý zájemce si bude moci prohlédnout prostory při komentovaných prohlídkách, které se budou konat každých 30 minut. Prohlídková trasa zahrne foyer budovy, jednací prostory ministerstva – velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a rekonstruované prostory Akademie veřejného investování, kde bude speciální zábavně naučný program.

Součástí prohlídky budou i výstavní panely se zajímavostmi z práce a historie ministerstva. V nově rekonstruovaných prostorách Akademie veřejného investování pak čeká návštěvníky nahlédnutí pod pokličku soutěže Vesnice roku, konkrétně ochutnávky českých a moravských krajových specialit či vystoupení tanečních a pěveckých skupin. Připraven je také rychlokurz první pomoci v podání členů Horské služby ČR a spousta dalšího.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button