Delta obnovuje letní přímou linku do New Yorku – JFK

Společnost Delta se jako každoročně vrací do České republiky a obnovuje provoz oblíbené letní linky mezi Prahou a New Yorkem – JFK. Linka je nejen jediným přímým spojením do New York City, ale nabízí také téměř 50 návazných spojů do dalších destinací ve Spojených státech i jiných zemích.

Foto: archiv Delta

„Každoroční návrat do Prahy je pro společnost Delta vždy významná událost. Cestujícím v hlavní sezoně, kdy je nejvyšší poptávka, budeme nabízet na trase mezi Prahou a USA více než 3400 míst týdně,“ říká Roberto Ioriatti, viceprezident pro transatlantický provoz společnosti Delta. „Cestujícím se snažíme pobyt na palubě maximálně zpříjemnit, aby pro ně byl už let s Deltou kouzelným zážitkem na cestě za dobrodružstvím, a to i v nejnižších cenových kategoriích.“

Přímá linka také pomůže zvýšit počet návštěvníků mířících do České republiky, která se pro americké turisty stává oblíbenou letní destinací – jejich počet loni přesáhl 555 tisíc. Delta navýší denní kapacitu spojení mezi Prahou a USA o 245 míst a přispěje tak místní ekonomice v podobě výnosů z cestovního ruchu.

Delta nabízí různé typy letenek z Prahy v různých cenových hladinách pro každý rozpočet a každý styl cestování. Linku bude obsluhovat stroj Boeing 767-400 se sedadly ve třídě Delta One sklopnými do zcela horizontální polohy a s přímým přístupem do uličky a ve třídě Delta Comfort+ s rozšířeným prostorem pro nohy a větším sklonem opěradla. Letos poprvé si mohou cestující v třídě Delta One vybrat z nabídky pokrmů v předstihu. Cestující, kteří při rezervaci uvedou platnou e-mailovou adresu, obdrží tři dny před odletem zprávu, aby si vybrali preferovaný pokrm.

Cestující v ekonomické třídě se mohou těšit na bezplatné občerstvení, víno včetně Prosecca, různé druhy piva, nealkoholické nápoje, osobní zábavní centrum Delta Studio a špičkové palubní služby jako standard. Všichni zákazníci budou moci využít bezplatné mobilní komunikační služby včetně aplikací iMessage, Facebook Messenger a WhatsApp nebo se připojit k vysokorychlostní Wi-Fi síti za běžný poplatek.

Společnost Delta provozuje přímou linku z Prahy do New Yorku ve spolupráci s partnerskými aeroliniemi Air France-KLM a Czech Airlines podle následujícího letového řádu:

Číslo letu Odlet Přílet
DL211 Praha 13:30 New York – JFK 16:39
DL210 New York – JFK 21:12 Praha 11:45 (následující den)

 

Společnost Delta za posledních deset let zvýšila počet svých spojů v New Yorku o 65 % a dnes v nejvytíženějších dnech vypravuje přes 500 letů ze svých domovských letišť LaGuardia a John F. Kennedy International Airport včetně více než 200 odletů denně z JFK, odkud se svými partnery obsluhuje 43 mezinárodních destinací ve 32 zemích.

Zákazníci si mohou rezervovat letenky z Prahy do New Yorku na internetových stránkách Delta.com nebo v cestovní kanceláři.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..