AtterseeZprávy

Dálková trasa Attersee-Attergau

V oblasti Solné komory máme jedinečnou přírodní kombinaci hor a jezer. Dálková trasa „Salzkammergut-trail“ turistům umožňuje, aby tuto rozmanitost objevili. Je to první dálková trasa v oblasti Solné komory a první v Rakousku, která vede přes tři spolkové země.

Foto: Tourismus Hochhauser

Trasa měří dohromady 320 kilometrů přes všechny regiony Solné komory, je rozdělená do 19 etap a spojuje síť tras bez lezeckých úseků. Většina vede v nadmořské výšce 800 až 2.000 m n.m., v etapách od 4 do 7 hodin.

Foto: Johanna Kiebler

U Attersee bude na jaře roku 2017 slavnostně otevřena „dálková trasa Attersee-Attergau“ s délkou cca 90 km. Spojujeme celkem 11 obcí s již existující slavnou dálkovou trasou z východu na západ okolo Attersee – jedinečné vyhlídky na nekonečně tyrkysově modré Attersee, Top výletní cíle a různá zajímavá místa v každé obci na trase. Nezapomeňte na možnosti pauzy a přenocování na své cestě kolem Attersee, která trvá 4 dny a 3 noci.

Informační materiály k „dálkové cestě Attersee-Attergau“ budou zveřejněny pravděpodobně na jaře roku 2017.

Chcete si objednat informace již nyní? Pak nám pošlete email na: info@attersee.at. po vyhotovení materiálů na jaře roku Vám podklady rádi zašleme.

Více najdete ZDE.

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme rakouský prázdninový region Attersee.

Maja Dabrowska

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button