CzechTourism vyhlašuje soutěž o nejlepší české DestinaCZe

Česká republika je zemí s jedinečnou přírodou, bohatou historií a kulturou, ale také vynikající kuchyní a skvělou atmosférou. Každý cestovatel si může vybrat z nepřeberné nabídky zajímavých míst. Která jsou ale ta nejlepší? CzechTourism se ptá veřejnosti pomocí nové soutěže ­DestinaCZe 2013. Každý hlasující má možnost vyhrát spoustu lákavých cen včetně té hlavní − pobytu v hodnotě 10 000 korun.

 

czechtourismAnketa DestinaCZe 2013 na webových stránkách www.destinacze2013.cz nabízí pět různých kategorií, do kterých byly na základě regionálních doporučení nominovány nejoblíbenější turistické cíle České republiky. Soutěž potrvá do konce listopadu 2013. „Jsem rád, že se tato soutěž realizuje a že vzbudila pozitivní ohlasy. Anketa DestinaCZe napomáhá rozvoji domácího cestovního ruchu v regionech, což je jedno z hlavních poslání agentury CzechTourism,“ říká generální ředitel CzechTourism Ing. Rostislav Vondruška.

Každý hlasující získá po krátké registraci na webové stránce deset bodů, které může rozdělit mezi svá česká „nej“. Je jen na hlasujících, zda všech deset hlasů přiřadí své oblíbené destinaci, nebo je rozdělí mezi více subjektů.

Více o vybraných destinacích najdete na www.destinacze2013.cz. Další inspiraci na zajímavá místa v ČR najdete na www.ceskozemepribehu.cz.

CzT

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..