CzechTourism vyhlásil podporu eventů na rok 2016

CzechTourism podpoří i v roce 2016 řadu akcí, které mají významný přínos pro incomingový i domácí cestovní ruch. Na webových stránkách agentury CzechTourism je otevřen online formulář, jehož prostřednictvím budou moci pořadatelé eventů konaných v roce 2016 žádat o partnerskou spolupráci.

CzT_CMYK_Sablona_Logo_CzechTourism__1.1_01

Partnerství jsou určena pro tradiční kulturní, sportovní či společenské eventy, ale i pro začínající projekty. Formulář bude k dispozici na webových stránkách agentury CzechTourism od 15. září do 15. října 2015 v pravém menu pod názvem Partnerství – Eventy 2016. U jednotlivých kolonek k vyplnění je připojena informační ikonka, která vysvětluje některé formulace a pomáhá a usnadňuje uchazečům vyplnit daný formulář.

Hodnoticí kritéria formuláře budou zohledňovat např. návštěvnost akce, unikátnost či tradici daného eventu, počet TV stanic zajišťujících přenos akce do zahraničních médií, počet domácích i zahraničních návštěvníků apod. V říjnu a listopadu 2015 následně proběhne hodnocení přihlášek.

Cílem agentury CzechTourism je transparentnost posuzování jednotlivých žádostí díky jasně stanoveným kritériím, která budou stejná pro všechny žadatele. Díky tomuto postupu bude možné zajistit a monitorovat efektivitu vynaložených veřejných prostředků, zhodnotit přínos akce pro cestovní ruch a také přínos pro destinaci (region), ve které se bude konat.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..