NezařazenéZprávy

CzechTourism s novou veletržní expozicí na Holiday World

Přehledné, jednoduché uspořádání, velkoformátové obrazy i projekční velkoformátová stěna – to jsou hlavní atributy nové veletržní expozice České republiky, kterou pro domácí i zahraniční veletrhy připravila agentura CzechTourism. Svou oficiální premiéru bude mít na pražském veletrhu Holiday World, poté zamíří na zahraniční veletrhy.

Foto: CzechTourism
Foto: CzechTourism

Základním prvkem nové expozice je věž příběhů, na jejíchž stěnách budou umístěny nejen velkoformátové fotografie, ale i velkoplošná LED obrazovka s aktuálními spoty prezentujícími Českou republiku jako zemi příběhů. Veletržní expozice vybočuje z řady běžných stánků i díky svým „levitujícím“ lampionům – bílé balony vznášející se nad celým stánkem budou lákat k návštěvě na všech domácích i zahraničních veletrzích s účastí CzechTourism v letech 2015–2017.

„Na domácích i zahraničních veletrzích probíhá silný „boj o zákazníka“, každý chce zaujmout pozornost. Svým obchodním partnerům, ale i potenciálním turistům jsme chtěli nabídnout především zážitek, oslovit je skrze emotivní vizuální show, která bude prezentovat Českou republiku jako zemi plnou romantických zákoutí, architektonických i přírodních krás. Nová veletržní expozice je z technického hlediska praktická a účelná, ale z vizuálního hlediska pracuje především s emocemi návštěvníků veletrhů,“ dodává marketingový ředitel agentury CzechTourism Marek Mráz.

V roce 2015 se CzechTourism zúčastní s oficiální expozicí celkem 16 vybraných domácích i zahraničních veletrhů cestovního ruchu, pro české vystavovatele na stánku CzechTourism opět nabízí 20% slevu z ceny za sektor, na některých veletrzích bude možné prostor sdílet.

CzechTourism

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button