Zprávy

CzechTourism připravil logo celostátních oslav výročí 2018

Sté výročí založení Československa, padesáté výročí pražského jara a pětadvacáté výročí vzniku samostatné České republiky – to vše nás čeká v příštím roce.

Marketingovou podporu různých projektů v rámci oslav těchto významných výročí bude zajišťovat agentura CzechTourism. „Naším úkolem je připravit jednotnou vizuální i obsahovou komunikaci všech subjektů zapojených do oslav. Zkušenosti máme již z obdobné kampaně, která byla agenturou realizována při 700. výročí narození Karla IV,“ říká ředitelka agentury Monika Palatková.

CzechTourism připravil pro oslavy nadcházejícího roku jednotný kreativní koncept a logo, které využívá pouze základní grafické prvky, jakými jsou barevnost trikolory a letopočty jednotlivých výročí. S ohledem na univerzálnost využití loga nebyly voleny žádné figurativní elementy.

Marketingová koncepce oslav výročí 2018 bude zahrnovat i tvorbu kreativy, klíčových vizuálů či audio a video spotu. CzechTourism připraví i webovou prezentaci oslav. Na počátku roku bude spuštěna česká mutace, později bude web přístupný také ve slovenštině, angličtině, němčině, ruštině, francouzštině a polštině.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button