MICEZprávy

Cubex Centrum Praha – nejlepší nové venue na světě!

Cubex Centrum Praha získalo vítězné ocenění v mezinárodní soutěži 9th Global Eventex Awards v kategorii nové venue.

Ocenění Eventex Awards je nejvyhledávanější a nejznámější soutěží ve světě eventů. Bylo založeno již v roce 2009 a od té doby oslavuje tvořivost, inovaci a vysokou kvalitu a efektivitu v eventovém průmyslu.

Do soutěže se zapojily nejen jednotlivé eventové lokace (kongresová centra, malá, velká, udržitelná, netradiční či nová venues), ale i destinace, eventové agentury a kongresoví a konferenční organizátoři z celého světa.

Foto: Cubex Centrum Praha

„My jsme rádi, že ačkoliv Cubex Centrum Praha neoslavilo ještě ani své první narozeniny, už se prosazuje ve světě a dává vědět, že je to venue, které obstojí i v celosvětové konkurenci,“ říká Dagmar Alexandra Bernardová, marketingová manažerka centra. Jedním z důvodů, proč Cubex získal toto prestižní ocenění, je jistě unikátní design jeho prostor, jenž byl inspirován českým kubismem. Tento ojedinělý styl označovaný ve své době za naprosto bláznivý a nepraktický, dozníval ještě po první světové válce, ale skončil jako slepá ulička vývoje architektury. Dnes je považovaný za raritu, za níž do České republiky míří milovníci architektury z celého světa. „I my jsme byli svědky toho, že vytvořit kubistický interiér s sebou přináší velké výzvy. Přesto nelitujeme, že jsme se vydali touto technicky i finančně náročnou cestou, protože dnes s jistotou můžeme říci, že přinesla své ovoce,“ dodává Jaroslava Křížková, ředitelka centra.

Foto: Cubex Centrum Praha

Nejen inspirace historií odlišuje Cubex Centrum od konkurence. Moderní technologie reprezentované například 102 m2 velkou projekční plochou Media Wall nebo Koncept Chameleon, který přizpůsobuje barevnost prostor potřebám klienta, dělají z Cubexu místo, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button