Croatia Airlines opět spojí Prahu s Chorvatskem

Letecká společnost Croatia Airlines opět obnoví své lety mezi Prahou a Záhřebem. Letos se tak stane již 13. dubna, aby mohli klienti využít letů už na prodloužený velikonoční víkend.

Foto: Nový design letadel, archiv Croatia Airlines

Lety budou operovány čtyřikrát týdně, a to každé úterý, čtvrtek, sobotu a neděli. Na tyto linky budou velmi výhodně navazovat i lety do dalších oblíbených chorvatských letovisek jako Split, Dubrovník, Pula a Zadar. I s přestupem se tak cestující dostanou do své cílové destinace výrazně rychleji než jakoukoliv pozemní dopravou. Lety mezi Prahou a Záhřebem jsou operovány moderními stroji Dash 8-Q400 s kapacitou 76 cestujících, 6 v Business a 70 v Ekonomy class. Od letošního března létají tyto stroje v novém designu.

Croatia Airlines nabízejí několik kategorií tarifů v závislosti na požadavcích cestujících. Nejlevnější ceny tedy zahrnují pouze kabinové zavazadlo do 8 kg, vyšší tarify pak i odbavené zavazadlo a větší flexibilitu letenky. I ty nejlevnější letenky však i nadále zahrnují občerstvení na palubě a výběr sedadla zdarma, což je mezi evropskými dopravci už spíše výjimkou!

Záhřeb na úpatí pohoří Medvedica je ideální destinací pro prodloužený víkend. Kromě mnoha historických a architektonických zajímavostí v částech Gornji Grad a Donji Grad (Horní a Dolní město) nabízí i odpočinek v jedinečné soustavě parků v srdci města označované jako Zelená podkova a pro milovníky gastronomie spoustu moderních restaurací a barů různého zaměření. Klasická záhřebská kuchyně je ovlivněna rakousko-uherskou tradicí, nicméně v Záhřebu naleznou svůj oblíbený podnik milovníci jakékoliv kuchyně. Zkrátka Záhřeb je ideální zastávkou pro všechny milovníky Chorvatska! A stojí za návštěvu třeba i jen cestou na pobřeží Jadranu.

Více na www.croatiaairlines.com

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..