Courtyard by Marriott Prague City představuje nový vzhled konferenčních sálů

Hotel Courtyard by Marriott Prague City úspěšně dokončil renovaci svých čtyř konferenčních sálů. Nový interiér místností byl navržený s důrazem na funkční design a kvalitní materiály a může se pochlubit také sofistikovaným technologickým řešením.


Všechny jednací sály jsou vybavené novou zvukovou aparaturou, integrovanými dataprojektory s vysokým rozlišením a technickými tapetami, které slouží zároveň jako promítací plátno a popisovatelná tabule. Další novinkou je digitální navigační systém s centrální elektronickou tabulí v lobby a obrazovkami u jednotlivých sálů, který slouží k jednoduché orientaci návštěvníků akcí. Tři ze čtyř konferenčních prostor nyní navíc nabízí přímý nebo nepřímý přístup denního světla pro podporu kreativity a interakce.
Kombinací flexibilního prostoru, moderních technologií, současného designu a prvotřídního servisu se hotel Courtyard by Marriott Prague City snaží vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům pořadatelů akcí. S ohledem na to, že všechny konferenční místnosti se nachází na jednom patře, jde o ideální prostor pro pořádání nejrůznějších druhů akcí, od workshopů, prezentací, seminářů a konferencí až po bankety, recepce a další společenské akce.

 

Newsroom TTG

Autor Adéla Štechová (Články)


Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..