Partnerská sekceZprávy

TTG Hot tips: Co nevynechat na veletrhu Holiday World 2019

Vybírejte z nabídky tipů na kontakty s cestovními kancelářemi, zahraničními centrálami cestovního ruchu a dalšími společnostmi, které najdete ve výstavních halách veletrhu Holiday World v Praze.  Všichni mají co nabídnout a těší se na spolupráci s vámi!


VegaTour

Společně již 28 let! Společnost Vega Tour zaujímá přední místo mezi českými dopravci, ale tím naše aktivity zdaleka nekončí! Ve Vega Tour se dále specializujeme na poznávací autokarové zájezdy, letní i zimní linkovou přepravu do Itálie, Chorvatska i Francie, zájezdy na míru i zahraniční all inclusive okruhy pro uzavřené skupiny. Nabízíme vysoký standard služeb cestovního ruchu i dopravy, nadstandardně početný vozový park a především osobní přístup s velkou mírou flexibility. Spojte se s námi ještě dnes!

www.ckvegatour.cz • www.vegatour.com

info@ckvegatour.cz • info@vegatour.com 

ck.doprava@vegatour.com

tel.: 242 447 242 / 242 447 200

 

 

Switzerland Tourism (VH 342)

Švýcarsko představí novinky pro letošní letní sezonu na téma Back to nature, se zaměřením na pěší turistiku. V tomto směru vyniká nabídka Davos Klosters, který v létě nabízí lanovky pro ubytované zdarma, a Engadin Scuol Samnaun Val Müstair. Proslulé tratě Bernina a Albula Rhétské dráhy a panoramatické vlaky Bernina Express a Glacier Express vám představí zástupkyně RhB i s jejich novinkami pro rok 2019, na místě bude možné zakoupit také exkluzivní jednodenní jízdenky RhB za speciální cenu. K dispozici vám však budou i turistické materiály vrcholu Jamese Bonda Schilthornu, švýcarské pyramidy Niesen a hory Pilatus, na kterou se můžete vydat nejstrmější zubačkou světa.

MojeSvycarsko.com

 

 

ASIE & ČÍNA  (VH 428)

Již 18. sezonu nabízí cestovní kancelář China Tours poznávací zájezdy do téměř všech zemí Asie – od Íránu přes Čínu, Tibet i Japonsko po Indonésii. Zájezdy s originálními programy organizuje v malých skupinách a s odbornými průvodci. Zajišťuje také individuální a zakázkové cesty včetně incentivy. Provize 10 %.

Chutě a vůně Asie • Stylově za zážitky • Za přírodou a lidmi • Prázdniny v Asii • Za (sebe)poznáním do (vele)hor • Lodě, loďky, lodičky • Vánoce a Silvestry

www.chinatours.cz

 

Dominikánská republika  (PK 129)

Zajímavé statistiky a novinky z Dominikánské republiky představí zástupci Národního turistického úřadu ve čtvrtek 21. února ve 14.00 hod. ve Střední hale Průmyslového paláce. Návštěvníci workshopu se mohou těšit na taneční ukázky merengue a bachaty, živého karnevalového čerta a na karibské osvěžení. Od pátku do neděle budou na stánku PK 129 probíhat soutěže o dárkové balíčky spolu s ochutnávkami koktejlů, rumu a rovněž se mohou návštěvníci těšit na taneční vystoupení

 

Čedok, a. s.  (SH 201)

Široká nabídka leteckých pobytových zájezdů od května do října 2019 se slevou za včasný nákup až 35 % a ­navíc 1000 Kč veletržní sleva Holiday World ve dnech 21.–24. 2. 2019 na vybrané zájezdy.

www.cedok.cz

 

 

Cruise and Travel

Plavby po celém světě, nižší ceny než v USA, atraktivní provizní podmínky, nabídka rezervačního systému, XML dat a možnost API rezervací.

Těšíme se na vás na veletrhu Holiday World, nebo nás kontaktujte na info@cruiseandtravel.cz.

www.cruiseandtravel.cz

 

Atis  (VH 373)

Pošleme vám nové zákazníky!

Už 29 let připravujeme dovolenou v Česko-Slovensku. Nabídněte nám pobyty u Vás, které profesionálně zpracujeme pro síť našich „Autorizovaných prodejců ATIS“, kterou tvoří téměř 1500 cestovních kanceláří a cestovních agentur.

www.atis.cz

 

 

Adventura                (PK 103)

Poznávací zájezdy / Dovolená na kole / Turistické zájezdy / Akce na zakázku

Prožijte s námi aktivní i poznávací dovolenou ­kdekoliv po světě. Jsme jednou z předních českých cestovních kanceláří a na našem trhu působíme již od r. 1990. V naší široké a pestré nabídce si svoji dovolenou najde doslova každý. Vybrat si můžete z více než 400 titulů zájezdů do 134 zemí celého světa! Na veletrhu vám rádi představíme i náš speciální expediční TATRABUS. Splňte si s námi své cestovatelské sny i vy, těšíme se na vás.

www.adventura.cz

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button