Zprávy

Co nevynechat na veletrhu Holiday World 2016

Jubilejní 25. ročník veletrhu cestovního ruchu Holiday World se již blíží. Představí nejen širokou prezentaci 46 zemí, ale i kompletní zastoupení domácích regionů pod společným názvem Region World. Nabízíme vám přehled vystavovatelů, kteří by vás mohli zajímat. Šanci k setkání máte 18.–21. února na Výstavišti Praha v Holešovicích.

 

HW HOT TIPS

 

 

foto vyhled9AGM TRAVEL (VH 012)

Chorvatsko, jak ho neznáte. Kombinace plavby lodí a cyklovýletů po dalmatských ostrovech. Každý den jiné místo, každý den nové zážitky – prostě nezapomenutelná dovolená! Veletržní sleva 1000 Kč na vybrané zájezdy. Více informací obdržíte na stánku č. VH 012 nebo na www.agmtravel.cz, agmtravel@agmtravel.cz, +420 728 484 253. Těšíme se na Vás!

aircairo

 

Air Cairo (SH 105)

Letecká společnost Air Cairo nabízí letecké spojení z Prahy do Hurghady a Marsa Alam. Na pravidelných linkách poskytuje cestujícím prvotřídní palubní servis v ekonomické třídě včetně teplého jídla, nealkoholických nápojů, kávy nebo čaje. Cestující mohou odbavit svá zavazadla do váhy až 30 kg na osobu.

 

inzerat_TTG_2016_ROH_01ANDĚL NA HORÁCH s Atisem (VH 450/5)

Vrátíme Vás do doby rekreací ROH, kterou znáte z filmů s panem Marvanem – revizorem Gustavem Andělem. Čeká Vás budíček, rozcvičky, seznamovací večírek, výlety, soutěže, brigáda u hotelu, vaření kotlíkového guláše a jiná zábava s kulturními referenty. Ani na chvíli nebudete sami! Ale pozor – nic není povinné (jako tenkrát), ale naprosto dobrovolné! Více ZDE.

 

alvarez_logo_01Cestovní kancelář Alvarez (CH 085) 

Je specialista na exotiku s nabídkou leteckých poznávacích zájezdů do celého světa. Objevte kouzlo zemí Asie, Ameriky, Afriky, Evropy nebo Austrálie a Oceánie s týmem zkušených průvodců.  Kvalita CK Alvarez je ověřena už od roku 1992 dlouholetou tradicí na českém trhu a tisíci spokojenými klienty. Navštivte je na stánku VH 085 nebo na www.alvarez.cz.

 

C2CClick2Claim (VH 020)

V poslední době jsou cestující stále více informováni v oblasti kompenzací v letecké dopravě a hledají možnosti, jak se svých práv mohou domoci. Tou nejefektivnější cestou jsou služby společnosti Click2Claim. Mnoho cestujících zajímá, zda mají či nemají nárok na kompenzaci v případě zpožděného či zrušeného letu a jak jim může jejich CK či CA pomoci. Navštivte náš stánek na Holiday World a my Vám ukážeme a poradíme, jak efektivně svým klientům služby Click2Claim nabízet a zvýšit tak jejich spokojenost. Seznámíme Vás s aktuálními novinkami a předvedeme Vám, že spolupráce s C2C znamená úsporu nákladů a zvýšení profitu pro Vaši společnost.

 

indexEgyptAir (SH 105)
Letecká společnost EgyptAir je národní dopravce Egypta se sídlem v Káhiře patřící do skupiny Star Alliance. EgyptAir provozuje více než 555 týdenních letů z Káhiry do 69  mezinárodních destinací v Africe, také vnitrostátní lety do celého Egypta. Dále v Asii, Evropě a Severní Americe. Cestující z Prahy mohou využít spojení přes Istanbul nebo přímé linky do Káhiry z Vídně, Budapešti, Mnichova, Berlína nebo Frankfurtu.

 

Kopie - faoc2FASHION AREAN PRAGUE OUTLET (VH 330/2)

Největší outletové centrum v Praze představující více než 200 módních značek zve k návštěvě zástupce cestovních kanceláří a průvodce, kteří mají zájem o spolupráci. Využijte nejnovějšího trendu v cestovním ruchu a nabídněte svým klientům nákupy za zvýhodněných podmínek a možnost vrácení DPH (Tax Free Refund) v den nákupu. Více o možnostech spolupráce a výhodách pro partnery se dozvíte na stánku č. VH 330/2.

 

HTZ 2016 logo + slogan ceski_rgbChorvatské turistické sdružení (PK 230)

Slunce, křišťálově čisté moře, kultura, historická města, starobylé příběhy, dobrodružství, nedotčené ostrovy, přírodní krásy, zážitky, zábava… To vše, co znáte, a mnohem více. Navštivte nás na stánku PK 230 a objevte svůj příběh na dovolené plné života. Chorvatsko – plné života! www.chorvatsko.hr

 

iQL_kosmo_mailbanner_400x135px_300dpiiQLANDIA (VH 840)

iQLANDIA v Liberci je moderní science centrum s Planetáriem a stovkami originálních exponátů! Svět vědy a techniky, který vás uhrane a nepustí. Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy! Potkáte tu prvního a jediného humanoidního robota v ČR, zažijete nefalšovaný kosmonautický výcvik, prožijete ohnivou bouři i tanec blesků, zjistíte, jak funguje lidské tělo i svět kolem nás  zkrátka tu najdete odpověď na všechny vaše otázky.

 

Jet_Airways_Logo.svgJet Airways (PK 310)

Letecká společnost Jet Airways nabízí od 27. března 2016 nové spojení z více než 50 měst v Evropě s přestupem v Amsterdamu do Indie a Toronta. Přes Dillí nebo Bombaj se mohou cestující dostat dále do více než 50 destinací v Indii a jihovýchodní Asii.

 

letiste prahaLetiště Praha v rámci programu pro odborníky

Měníme letiště pro Vás – to je téma prezentace Ing.  Tamary Křivkové, manažerky rozvoje Letiště Praha, která se bude konat ve velkém sále pravého křídla Průmyslového paláce ve čtvrtek 18.  2. v 11.00 a v 16.00 a v pátek 19. 2. v 11.00 a ve 14.00.

 

ceska-sporitelnaMobilniTerminal.cz (VH 601)

www.MobilniTerminal.cz se specializuje na distribuci a technickou podporou mobilních platebních terminálů České spořitelny, a. s., pro přijímání platebních karet a elektronických stravenek. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

vizualizacestánke MSKMoravskoslezský kraj (VH 535)

Zveme vás do expozice Moravskoslezského kraje na výstaviště v Praze Holešovicích, kde je pro vás připraven zábavný program. Těšit se můžete na technický model boha Radegasta, který byl prezentován na mezinárodní světové výstavě EXPO 2015. Tento model vychází ze skutečné předlohy objektu umístěného v jedinečném průmyslovém areálu v Dolních Vítkovicích v Ostravě. Dále je přichystáno golfové puttování. Malí návštěvníci si budou moci zahrát dětský golf. Dozvíte se informace o 6 turistických oblastech Moravskoslezského kraje. Více naleznete na www.severnimorava.travel a na www.msk.cz.

 

Baile SDQNárodní turistický úřad Dominikánské republiky (PK 360)

Usměvaví lidé, veselé rytmy merengue a bachaty, barevné karnevaly a výborné koktejly – na to vše a mnoho dalšího se můžete těšit na stánku Dominikánské republiky. V rámci letošního ročníku HW připravil tým Národního turistického úřadu spoustu novinek a překvapení. Čekají na vás taneční workshopy a setkat se můžete také se zástupci hotelů a touroperátorů. www.GoDominicanRepublic.cz

 

EAT002_81Novasol – rekreační domy a apartmány (VH 401/7)

Svoboda – Pohoda – Soukromí – Zážitky, to je dovolená s NOVASOLem. Nabízíme více než 40 000 rekreačních domů a apartmánů ve 29 zemích Evropy – od Skandinávie po státy jižní Evropy. Více informací na www.novasol.cz. Těšíme se na Vás na stánku č. VH401/7. NOVASOL s.r.o., Politických vězňů 1597/ 19, 110 00 Praha 1,+420-222311715, novasol@novasol.cz

 

Kopie - C_Mediterranea_zee_p318Orbis Link (VH 450/1)

Okružní plavby z Benátek a Terstu nově s autobusovou dopravou z ČR. Od května do konce září se mohou milovníci plaveb vydat každý pátek luxusními autobusy Mercedes a Setra na svou oblíbenou dovolenou ve Středomoří. Autobusy míří do Benátek a Terstu, odkud každou sobotu vyplouvají 4 lodě na týdenní plavby do Řecka, Chorvatska a k řeckým ostrovům. www.orbislink.cz

 

Loga Příbram 800 let_01Příbram letos slaví 800 let (VH 800)

Rok 2016 je pro Příbram rokem oslav 800 let od první písemné zmínky. Dva dárky už město dostalo. Po téměř 90 letech se pro turisty znovu otvírají Brdy a barokní skvost Svatá Hora přivítá návštěvníky v kompletně zrekonstruované podobě. Znáte Příbram? Zastavte se u nás ve stánku č. VH 800 a my vám dáme tip na skvělý výlet do Příbrami. www.pribram-city.cz

 

DSC_0179Slovinsko – Zelené. Aktivní. Zdravé. (PK 220)

Objevte Slovinsko! Na veletrhu Holiday World se vám představí svým sloganem „Zelené. Aktivní. Zdravé.“, což zcela vystihuje vše, co zde můžete vidět a zažít. Slovinsko jako jediná evropská země na snadno dostupných vzdálenostech spojuje Alpy, Jaderské moře, Panonskou nížinu a mystický Kras. Nedotčená příroda, vysoké hory, přívětivost historických měst, atraktivní pobřeží, monumentální podzemní prostory, moderní lázně, nabídka špičkových vín a kulinářské bohatství… To a mnohem více vám nyní Slovinsko nabízí s otevřenou náručí!

 

Switzerland Tourism (VH 401/8)

Švýcarsko představí své novinky pro letní sezonu: produkt Grand Tour, okruh 1600 km po nejvýznamnějších  turistických  zajímavostech,  ale  i  tipy  na outdoorové aktivity. K největším tahákům posledních let patří švýcarské vlaky. Nabídku Rhétských drah najdete přímo na našem stánku. www.MojeSvycarsko.com

 

Tunisko_logoTuniský  národní  úřad  pro cestovní ruch (PK 105)

Písečné  pláže, azurové moře, úchvatné památky, lahodná kuchyně…   to vše je Tunisko, exotická perla Středomoří. Součástí expozice na stánku PK 105 bude ukázka tradiční řemeslné výroby a ochutnávka tuniské gastronomie. Ve čtvrtek 18. 2. v 10:30 se v malém konferenčním sále ve střední hale Průmyslového paláce uskuteční tisková konference s generálním ředitelem Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch panem A. Hmamem.

 

Unesco Česká inspiraceH W stánek 2015_2_menšíUNESCO a České inspirace (PK 040)

Odpovězte 10 jednoduchých kvízových otázek a odneste si zajímavé ceny! Kde a kdy? No přece ve společné expozici měst UNESCO a České inspirace po celou dobu veletrhu. Vyhrát můžete nástěnné i stolní kalendáře, knihy, hrnečky a další propagační předměty. Dozvíte se také informace o nekonečné soutěži o víkendové pobyty i to, jak se stát členem klubu UNES&CO.

 

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button