Co nevynechat na veletrhu Czech Travel Market

Třetí ročník kontraktačního veletrhu Czech Travel Market odstartuje již za pár dní. Nabízíme vám přehled vystavovatelů, kteří by vás mohli zajímat. Šanci k setkání máte 22. a 23. listopadu v areálu PVA Expo Praha v Letňanech.

 

 

 

 

 

 

ANDĚL NA HORÁCH s ATISem (stánek 59)

Vrátíme Vás do doby rekreací ROH, kterou znáte z filmů s panem Marvanem – revizorem Gustavem Andělem. Čeká Vás budíček, rozcvičky, seznamovací večírek, výlety, soutěže, brigáda u hotelu, vaření kotlíkového guláše a jiná zábava s kulturním referentem. Ani na chvíli nebudete sami! Ale pozor – nic není povinné (vše je naprosto dobrovolné)!

 

 

CK EMMA–již 29 roků (stánek 65)

Cestovní kancelář EMMA vstupuje do 29. sezony a představí svou novou nabídku na veletrhu Czech Travel Market. Rádi zde uvítáme jak nové, tak i tradiční partnery, kteří s námi spolupracují na prodeji našich zájezdů. Pro rok 2019 je připravena široká nabídka leteckých zájezdů na Mallorku, do Kalábrie a do Bulharska s odlety z Prahy, Brna i Ostravy. Nabídka poznávacích zájezdů patří k nejširším na českém trhu. A nechybí ani exotika zaměřená na stále oblíbenější Vietnam, Laos, Kambodžu a Myanmar. Katalogy pro rok 2019 si můžete vyzvednout na veletrhu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

EMMA Agency, Kozí 10, Brno – www.emma.cz

 

CRUISE  &  TRAVEL (stánek 100), oficiální zastoupení lodních společností

Plavby po celém světě na největších lodích světa, lodích zaměřených na spa a wellness i na menších butikových. Krátké či dlouhé plavby po Karibiku, Bahamách, v Evropě, Aljašce, Austrálii, na Havaji, po Francouzské Polynésii, na Galapágách, Asii… Plujete  přes noc a probudíte se každý den v jiné destinaci. Největší loď světa Symphony of the Seas se přesouvá v říjnu do Karibiku. Více na www.cruiseandtravel.cz. Přijďte do Letňan na náš stánek nebo na naši pobočku v Praze 2. Atraktivní provizní prodej!

 

Čedok, a. s. (stánek 58)

je česká cestovní kancelář, která byla založená roku 1920. Specializujeme se na zahraniční i tuzemské zájezdy, příjezdovou, kongresovou a incentivní turistiku pro tuzemskou i zahraniční klientelu a business travel. Více informací najdete na www.cedok.cz.

 

 

ASIE & ČÍNA 2019 (stánek 85), kvalitní zájezdy od specialisty

Již 18. rok nabízí cestovní kancelář CHINA TOURS poznávací zájezdy do téměř všech zemí Asie – od Íránu přes Čínu, Tibet i Japonsko po Indonésii. Zájezdy s originálními programy organizuje v malých skupinách a s odbornými průvodci. Pro zájemce zajistí také individuální a zakázkové cesty včetně incentivy.

www.chinatours.cz

PREZENTACE KATALOGU A NOVINEK

Čtvrtek 22. 11. v 11 hodin, PVA EXPO – Konferenční centrum (Hala 1)

Provizním prodejcům nabízíme 10% provizi.

 

 

 

Objevte krásy Chorvatska! (stánek 110)

Navštivte nás u našeho stolu. Projednáme možnosti vzájemné spolupráce na příští rok.

Chorvatské turistické sdružení

www.chorvatsko.hr

 

Jamajka (stánek 112)

Jamajka je stále populárnější destinací i mezi českými turisty. Stává se dostupnější díky novému spojení s leteckou společností Eurowings, která s platností od 31. října rozšířila nabídku a každou středu bude létat z Prahy přes Düsseldorf do Montego Bay.

Chcete o Jamajce vědět víc?

Těšíme se na Vás na stánku 112.

 

Plavby v exotice s Orbis Link (stánek 70)

Plavby z Dubaje nebo Abu Dhabi a návštěva Ománu

Plavby z Mauritia s návštěvou Seychel, Madagaskaru a Reunionu

Plavby ze Singapuru s návštěvou Vietnamu a Thajska nebo z Tokia do Jižní Koree

www.okruzni-plavby.cz

 

Tal Aviation   (stánek 52)

Vážení kolegové, těšíme se na Vás při dalším ročníku CTM 2018 v PVA Expo v Letňanech. U stolu číslo 52 Vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se námi zastupovaných leteckých společností, mezi které patří Cyprus Airways, Sichuan Airlines, Srilankan Airlines, Ethiopian Airlines, Qantas, Germania a nově také rezervační systém Driveaway, který slouží pro výpůjčky aut po celém světě. Dále můžeme probrat i další společnosti jako China Airlines, Air Malta, Aer Lingus a nebo také hotelový rezervační systém Kalina Travel Platform. Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle +420 720 107 770 nebo na e-mailové adrese info@tal-aviation.cz. Budeme se na Vás těšit a brzy na viděnou.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..