MICEZprávy

Clara Futura – nový luxusní hotel kousek za Prahou

Čtyřhvězdičkový hotel Chateau Clara Futura v Dolních Břežanech u Prahy přivítá první hosty na začátku října. Rekonstruovaný zámek, ve kterém hotel sídlí, patří pražskému arcibiskupství, samotný hotel provozuje společnost Westbohemia Hotels.

Foto: Westbohemia hotels

Zámecký komplex nabídne luxusní ubytování ve 40 dvoulůžkových pokojích pěti kategorií: 16 pokojů Superior, 10 Deluxe a 12 podkrovních pokojů Classic, pro zvláštní příležitosti je určena dvojice tematických apartmá: Svatební apartmá a Arcibiskupské apartmá. Každý pokoj je unikátní a všechny jsou vybaveny špičkovými moderními technologiemi, některé lze propojit a vytvořit tak rodinný pokoj se dvěma ložnicemi. Snídaně se budou podávat formou bufetového stolu a budou zahrnuty v ceně ubytování. Zámecká restaurace pojme až 80 hostů, na letní zahrádce se jich usadí 60.

Hotel bude poskytovat i konferenční služby a jeho konferenční prostory mají dostatečnou kapacitu na to, aby zde mohlo nerušeně probíhat několik různých akcí najednou. Chateau Clara Futura je připraven i na svatby, ať už církevní, nebo civilní. Obřad může proběhnout v historické svatební kapli svaté Máří Magdaleny nebo pod širým nebem v zahradě zámku.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button