CK Zanzo portálu Slevomat expanduje na Slovensko

Česká cestovní kancelář Zanzo, která je dceřinou společností největšího tuzemského slevového portálu Slevomat.cz, se rozšíří i na Slovensko, uvedl ředitel CK Zanzo Stanislav Bartoška. Zanzo působí na českém trhu od loňského listopadu a prodává luxusní zájezdy do exotických destinací.

Indonésky národní park Komodo se rozkládá se na třech rozhlehlejších ostrovech (Komodo, Rinca a Padar) a mnoha menších ostrovech.

Indonésky národní park Komodo se rozkládá se na třech rozhlehlejších ostrovech (Komodo, Rinca a Padar) a mnoha menších ostrovech.

Portálu Slevomat.cz se podle nedávno zveřejněné výroční zprávy za rok 2018 zvýšily meziročně tržby o 20 procent na 644 milionů korun. Většinu tržeb firma vykázala v Česku. Také čistý zisk vzrostl z 85,8 na 121,3 milionu korun.

Stanislav Bartoška uvedl, že nová cestovní kancelář meziměsíčně roste dvouciferným tempem a Slovensko je podle něj logickým krokem k expanzi. Díky spolupráci se Zlavomatem, dceřinou společností českého Slevomatu, má CK podle Bartošky tamní trh dobře zmapovaný. Pobočka jí poskytne podporu.

„Na základě zkušenosti z prodeje pobytů a pobytových balíčků na slovenském trhu věříme, že slovenský zákazník si potrpí na luxusnější typ dovolené a možnost udělat si dovolenou na míru dle jeho preferencí, což CK Zanzo umožňuje,“ řekla ČTK ředitelka portálu Slevomat Marie Havlíčková.

Dodala, že CK začala fungovat loni v listopadu a na hodnocení jejího hospodaření je ještě brzy. „Tím, že děláme exotiku, rosteme nejvíc v sezoně exotiky, tedy v září až březnu. Tam je meziměsíční růst obratu zhruba 30 procent,“ odpověděla.

Zanzo vybírá čtyř- a pětihvězdičkové hotely ve spolupráci s německými cestovními kancelářemi a transfery a letenky zařizuje napřímo u aerolinek, takže podle Bartošky není závislá na charterových letech v sezoně. Zaměřuje se i na poznávací zájezdy s průvodcem, které jsou určené pro náročné klienty a malé skupiny cestovatelů.

K nejžádanějším destinacím u českých klientů patří podle CK Zanzo Zanzibar, Spojené arabské emiráty, Maledivy a Bali, nejvyužívanější letecké společnosti jsou Emirates, Qatar Airwais a Turkish Airlines. Bartoška očekává, že podobné to bude i na Slovensku. Vlastní delegáty má zatím na Bali a Mauriciu, chystá je na Srí Lance, Maledivách a ve Spojených arabských emirátech.

Newsroom TTG, ČTK

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..