MICEPartnerská sekceZprávy

Neckermann představil nový hotelový řetězec Casa Cook

Partnerský článek

Druhá největší cestovní kancelář v Evropě Thomas Cook, která je v ČR zastoupena CK Neckermann, se rozhodla vystavět vlastní síť hotelů, která na trhu chybí. Pro všechny, kdo nemají rádi na dovolené spoustu lidí kolem sebe, ať už na pláži nebo třeba u bufetových stolů u večeře, je určen nový hotelový koncept Casa Cook, který se snaží o komunitní atmosféru a pomalý životní styl.

Casa Cook, Foto: Georg Roske

Hotely Casa Cook kladou stejný důraz na architekturu, design a pohodu. Najdete zde dvoulůžkové pokoje s terasou, která obvykle končí u bazénu s osobními lehátky, ale také apartmány s dvěma ložnicemi, vlastním bazénem a zahradou. Pokoje jsou zařízené velice jednoduše, přesto jsou velmi útulné díky všudypřítomnému dřevu, proutí a imitaci kamene. Právě tady máte možnost souznět s přírodou. Společné prostory jako restaurace a bar jsou otevřené pod širým nebem.

Dosud byly otevřeny dva hotely na řeckých ostrovech Rhodos a Kos. V příštím roce se ale plánuje otevření dalších na Krétě a v Chorvatsku. Velký důraz se klade i na jídlo. Například na Kosu se o kuchyni stará michelinskou hvězdou oceněný italský šéfkuchař Ettore Botrini, který se narodil a vyrůstal na Korfu. Začínal v rodnné restauraci Etrusco a pak odjel sbírat zkušenosti do světa. Pracoval v restauracích s michelinskou hvězdou ve Francii a vyzkoušel si I molekulární kuchyni ve Španělsku. V Casa Cook od něj můžete ochutnat například steak z tuňáka s grilovanou čekankou a domácími těstovinami s rajčatovým konfitem.

K dalším bonusům patří unikátní wellness prostory Casa Cook Spa, kde se používají pouze přírodní produkty. Dopřát si tak můžete masáže s bylinnými oleji nebo tradiční turecké čisticí rituály. Rovněž můžete navštívit místní dílny, nasbírat si bylinky v hotelové zahrádce a vyrobit si vlastní aroma olej, který si pak vezmete domů. Vedle posilovny se nachází I prostor pro jógu, která se zde pravidelně cvičí.

Ceny začínají aktuálně na 25 000 Kč za osobu na týden.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button