Neckermann představil nový hotelový řetězec Casa Cook

Partnerský článek

Druhá největší cestovní kancelář v Evropě Thomas Cook, která je v ČR zastoupena CK Neckermann, se rozhodla vystavět vlastní síť hotelů, která na trhu chybí. Pro všechny, kdo nemají rádi na dovolené spoustu lidí kolem sebe, ať už na pláži nebo třeba u bufetových stolů u večeře, je určen nový hotelový koncept Casa Cook, který se snaží o komunitní atmosféru a pomalý životní styl.

Casa Cook, Foto: Georg Roske

Hotely Casa Cook kladou stejný důraz na architekturu, design a pohodu. Najdete zde dvoulůžkové pokoje s terasou, která obvykle končí u bazénu s osobními lehátky, ale také apartmány s dvěma ložnicemi, vlastním bazénem a zahradou. Pokoje jsou zařízené velice jednoduše, přesto jsou velmi útulné díky všudypřítomnému dřevu, proutí a imitaci kamene. Právě tady máte možnost souznět s přírodou. Společné prostory jako restaurace a bar jsou otevřené pod širým nebem.

Dosud byly otevřeny dva hotely na řeckých ostrovech Rhodos a Kos. V příštím roce se ale plánuje otevření dalších na Krétě a v Chorvatsku. Velký důraz se klade i na jídlo. Například na Kosu se o kuchyni stará michelinskou hvězdou oceněný italský šéfkuchař Ettore Botrini, který se narodil a vyrůstal na Korfu. Začínal v rodnné restauraci Etrusco a pak odjel sbírat zkušenosti do světa. Pracoval v restauracích s michelinskou hvězdou ve Francii a vyzkoušel si I molekulární kuchyni ve Španělsku. V Casa Cook od něj můžete ochutnat například steak z tuňáka s grilovanou čekankou a domácími těstovinami s rajčatovým konfitem.

K dalším bonusům patří unikátní wellness prostory Casa Cook Spa, kde se používají pouze přírodní produkty. Dopřát si tak můžete masáže s bylinnými oleji nebo tradiční turecké čisticí rituály. Rovněž můžete navštívit místní dílny, nasbírat si bylinky v hotelové zahrádce a vyrobit si vlastní aroma olej, který si pak vezmete domů. Vedle posilovny se nachází I prostor pro jógu, která se zde pravidelně cvičí.

Ceny začínají aktuálně na 25 000 Kč za osobu na týden.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..