LidéZprávy

CK Natour hledá od léta 2016 posilu na pozici Osobní cestovní poradce

Šance pro schopné! Chcete se podílet na pravé cestovatelské kuchyni vyššího levelu? Dokážete pracovat na více věcech najednou, máte ráda systém a řád? Baví Vás komunikace s klienty a ráda pro ně nacházíte rozmanitá řešení? Hledáme výkonnou posilu pro projekty online služeb od léta 2016 na pozici Osobní cestovní poradce.

Bez názvuNa trhu jsme již 26 let, sezónu máme pořád a už dávno jsme se rozhodli být atypickou CK s celosvětovou působností. U nás je každý zájezd originál, specializujeme se na cestovní balíčky jako IATA agentura k letenkám (eurovíkendy, exotika, služební cesty).

Pomáháme klientům se zorientovat v džungli leteckých spojení, hotelů, pozemních služeb a ušetřit čas tím, že jim šijeme cesty do detailu. Oceňují u nás osobní přístup, profesionální servis a optimalizaci cestovních nákladů.

[box]

Náplň práce:

Výsledkem vaší práce bude kompletní zajištění zahraničních cest na míru pro individuální cestovatele a firmy i jednotlivých cestovních služeb, prodej provizních zájezdů tzn. samostatné vedení obchodního případu se zákazníky od zpracování nabídky přes realizaci a odbavení po vyúčtování.

Požadujeme:

Znalost CR/let.dopravy, angličtinu na úrovni B1/B2. Výhodou je zkušenost s rezervačními systémy, základy účetnictví. Orientaci na klienta, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kombinatoriku, kreativitu, komunikativnost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání v mladém kolektivu. K základnímu platu vysoká procenta z vlastních zisků bez horní hranice, výborné výsledky a pracovní nasazení umíme ocenit. Po 3 letech příspěvek na penzijní/životní pojištění. HPP na dobu neurčitou.

Místo práce:

Brno

Termín nástupu:

Co nejdříve, nejpozději 1. 7. 2016

[/box]

CV posílejte k rukám ředitelky CK Ing. Uhrové na: andrea.uhrova@natour.cz

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button