ČínaVeletrhy

Čína – turistická výstava ASEAN

Dne 19. září byla v Kuej-linu (Guilin) v jihočínské autonomní oblasti Kuang-si Čuang (Guangxi Zhuang) otevřena výstava cestovního ruchu China-ASEAN Expo Tourism Expo 2022. Této výstavy cestovního ruchu se zúčastnilo celkem 36 organizací z Čchung-čchingu (Chongqing) včetně 14 okresů, jako jsou Ta-cu (Dazu), Liang-pching (Liangping), Wu-lung (Wulong) a Nan-čchuan (Nanchuan), 19 klíčových podniků cestovního ruchu a tři kulturní instituce, jako je například Fulingovo muzeum.

Na místě výstavy předvedla místní menšina tanec Tujia Hands-Swinging Dance. Dědicové nehmotného kulturního dědictví Liang Ping, jakým jsou novoroční rytiny dřeva a z tradiční čínské medicíny Yongchuan, interagují s návštěvníky. Každý vystavovatel prodává a obchoduje s místními specialitami, vynikajícími kulturními a kreativními produkty, dary nehmotného kulturního dědictví a propagačními materiály.

Odpoledne se v Guilinském mezinárodním výstavním a konferenčním centru konala konference na podporu cestovního ruchu v Čchung-čchingu. Zahajovací projev pronesl Qin Dingbo, zástupce ředitele městské komise pro kulturu a rozvoj cestovního ruchu v Čchung-čchingu. Řekl, že Čchung-čching a Kuang-si jsou si blízké, pokud jde o krajinu, kulturní prostředí, bohaté a jedinečné přírodní zdroje a vzkvétající kulturu a umění.

„Doufáme, že Čchung-čching a Kuang-si budou dále rozvíjet vzájemně prospěšné politiky a napíší novou kapitolu kulturní turistiky při spolupráci Lan-cchang a Me-kchung (Lancang-Mekong),“ dodal.

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button