Partnerská sekce

Christoph Horak: airberlin nabízí spojení do celého světa

Partnerský článek

S Christophem Horakem, regionalním managerem pro Českou republiku a Slovensko, jsme si povídali o novinkách společnosti airberlin.

Christoph Horak, Regional Manager Slovakia and Czech airberlin group
Foto: Archiv firmy

 

Pane Horaku, aerolinie airberlin nenabízí lety z České republiky. Proč by tedy měli cestující uvažovat o létání s touto společností?

Společnost airberlin a rakouské aerolinky NIKI, které patří do skupiny airberlin group, nabízejí mnoho letů z nejrůznějších letišť poblíž českých hranic. Nejdůležitějším odletovým letištěm airberlin group je Vídeň, odkud zajišťujeme mnoho letů bez mezipřistání do klasických obchodních a odpočinkových destinací, za všechny bych jmenoval například Düsseldorf, Curych nebo Palmu de Mallorca. Pokud chtějí cestující z České republiky letět do mimořádně atraktivních vzdálených míst jako Fort Myers nebo Miami, mohou využít letiště v Mnichově či Berlíně. Z Drážďan a Norimberka nabízíme celou řadu letů do evropských destinací výrazně zaměřených na cestovní ruch. Letiště v Krakově je považováno za výhodné nástupní místo pro zákazníky, kteří cestují do Spojených států nebo Thajska. Navíc díky naší mezilinkové dohodě s Českými aeroliniemi mohou cestující letět z Prahy do Berlína, dopravního uzlu společnosti airberlin, a využít tak mnoha možností spojení s celosvětovou sítí linek. I přesto, že odtud nenabízíme přímé lety, představuje Česká republika pro airberlin group velmi důležitý trh, pokud vezmeme v úvahu rostoucí počet cestujících z Česka, kteří s námi již létají. A naši pozornost soustředíme na ty, kteří nás a naše skvělé produkty zatím neznají, abychom povědomí o naší společnosti ještě více rozšířili.

 

Co mohou cestující očekávat během letu s linkami airberlin?

Nabízíme celou řadu služeb, které začínají ještě před nástupem do letadla: například check-in přes web nebo mobil, salonky a exkluzivní čekárny na vybraných letištích pro cestující bonusových programů a třídy business class. Při každém letu servíruje posádka nápoje a občerstvení či jídla zdarma a zdarma jsou na palubě rovněž noviny. A co je nejdůležitější, hosté mohou očekávat úsměv – jsme známí jako letecká společnost, která „má srdce“. Již několik let představuje čokoládové srdce, které darujeme každému pasažérovi při výstupu z letadla při všech vnitrostátních letech v Německu a při téměř všech letech po Evropě, obchodní značku airberlin a symbol naší orientace na zákazníka. V minulosti obdržela společnost airberlin i NIKI mnoho ocenění za služby poskytované na palubě. V neposlední řadě cestují naši zákazníci jednou z nejmodernějších flotil letadel v Evropě.

 

Které inovace chystáte v nejbližší době?

V současné době renovujeme naši business class třídu v letadlech dálkových linek. Šest letadel již bylo vybaveno novým palubním interiérem: 19 nejpohodlnějšími full flat sedadly s masážní funkcí, oceněným systémem inflight entertainment s 15palcovou dotykovou obrazovkou a dálkovým ovládáním a přímým přístupem do uličky z každého sedadla. Dále proběhla ve všech letadlech pro dálkové lety modernizace ekonomické třídy zahrnující nová, ergonomická sedadla s plně automatizovaným polohovačem a individuálně nastavitelné audio-video systémy. Sluchátka jsou k dispozici zdarma.

 

Které další služby poskytuje airberlin svým zákazníkům? Nabízíte speciální služby pro své obchodní partnery?

Pro cestující nabízíme letenky s výhodnými podmínkami, například s možností změny data nebo dokonce i jména. Dále naši čeští zákazníci, kteří chtějí cestovat s golfovými bagy nebo s koly, jistě ocení výhodnou kartu „topbonus Service Card“, která zahrnuje bezplatnou přepravu sportovních zavazadel nebo bezplatnou rezervaci sedadla pro neomezený počet letů se společnostmi airberlin nebo NIKI v průběhu jednoho roku, a kterou mohou zakoupit na stránkách airberlin.com nebo přes servisní centrum airberlin. Speciálně pro naše obchodní partnery z České republiky jsme zavedli dvě horké linky s anglicky mluvícími operátory: první z nich byla zřízena pro obecné obchodní záležitosti a je dostupná na čísle +420 2 460 97 122 nebo na e-mailu agencysupport-cz@airberlin.com, druhá linka slouží k vyřizování skupinových poptávek a je dostupná na čísle +420 246 024 827 nebo na e-mailu groups@airberlin.com.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button