Partnerská sekceZprávy

Chorvatská Opatija hostila hvězdu seriálu Kriminálka Miami Evu LaRue

Partnerský článek

Americká herečka a modelka Eva LaRue, nejznámější svou rolí v kultovním krimiseriálu Kriminálka Miami, navštívila Opatiji. Během třídenního pobytu bydlela ve známém hotelu Bevanda a užívala si gastronomických pochoutek jejich restaurace.

Foto. Chorvatské turistické sdružení

Eva LaRue cestuje po Chorvatsku jako ambasadorka „Stories hotels“, značky luxusních chorvatských hotelů koncipované Chorvatskou hospodářskou komorou, jejímž členem je i hotel Bevanda. Do Opatije dorazila z Istrie a město ji okamžitě okouzlilo a nadchlo.

„Jsem z Opatije, hotelu Bevanda, chorvatských vín a lidí, kteří jsou nesmírně milí a sympatičtí, nadšená. Vešla jsem do pokoje a zůstala ohromená nádherným výhledem na moře a ostrovy. Hotel Bevanda je nádherný a jeho restaurace je skutečně pravým pokladem chorvatské gastronomie. Užívala jsem si gastronomických specialit, jako jsou syrové krevety, a návštěvy bohatého vinného sklípku restaurace a špičkových chorvatských vín,“ zdůraznila tato nesmírně sympatická a příjemná herečka.

Toto je již její třetí návštěva Chorvatska, avšak první návštěva Istrie a Kvarneru. Během cesty navštíví sedm špičkových hotelů seskupených pod značkou „Stories“. Zvláště ji nadchla gastronomie a chorvatská vína, stejně jako přírodní a kulturní krásy Istrie a Kvarneru.

„Značka „Stories“ čítá v Chorvatsku 17 luxusních hotelů a projekt je realizován pod záštitou Chorvatské hospodářské komory. Hotel Bevanda je hrdým členem této značky, díky níž dosahujeme větší rozpoznatelnosti a viditelnosti na trhu. Pro propagaci „Stories“ hotelových zařízení byla vybrána tato velmi komunikativní a milá americká herečka. Právě svými příspěvky na sociálních sítích, především Instagramu, zvyšuje rozpoznatelnost našeho zařízení, ale i celé destinace,“ řekla Mercedes Serafimova, marketingová manažerka hotelu Bevanda.

Turistické sdružení města Opatija se postaralo o to, aby herečka poznala město a užila si procházku po promenádě Lungomare a opatijských parcích.

„Díky takovým projektům se zvyšuje rozpoznatelnost Chorvatska jako luxusní dovolenkové destinace. Když víme, že Opatija je od svých začátků luxusní destinací, je nám velkým potěšením hostit americkou herečku, která tisícům svých fanoušků na sociálních sítích přiblíží Opatiji a Chorvatsko, stejně jako bohatou nabídku našeho města,“ dodala Željka Stašić, marketingová manažerka turistického sdružení Opatije.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button