Zprávy

Cestovatelský portál ocenil ČR jako nejlepší evropskou destinaci pro kempování

Mimořádným úspěchem pro Českou republiku skončila anketa na nizozemském cestovatelském portálu Zoover. Holanďané ohodnotili české kempy natolik pozitivně, že se Česká republika stala top evropskou destinací pro kempování v roce 2016.

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Zoover vyhlašuje ceny každoročně na základě hlasování turistů, kteří se vrátili z dovolené a chtějí se svěřit se svými zkušenostmi. Česká republika za sebou nechala oblíbené prázdninové destinace Nizozemců jako například Portugalsko (2. místo), Lucembursko (3. místo) nebo Francii.

Toto ocenění je velký úspěch a obrovský dík patří především provozovatelůmkempů za jejich práci,“ uvedla ředitelka zahraničního zastoupení CzechTourism v Amsterdamu Petra Palečková, která cenu od zástupců Zoover převzala.

Velký zájem o kempy jsme zaznamenali i na lednovém veletrhu cestovního ruchu v Utrechtu. Návštěvníci velmi kladně hodnotí především velké zvýšení kvality kempů. Řada z nich už má své oblíbené, kam se pravidelně vrací,“ dodala Petra Palečková.

Další propagace kempů se chystá na únorových veletrzích v Nizozemsku i Belgii, které jsou zaměřeny na aktivní dovolenou a to především cyklistiku a pěší turistiku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button