Cestopisná přednáška: Pacifická Kanada, aneb půl semestru pod stanem

V kavárně Modré dveře můžete procestovat Kanadu s Jiřím Lehejčkem. Povídání doplní promítání fotografií o přechodu Rocky Mountains, prodíráním se nitrem ostrova Vancouver a další zajímavé putování Kanadou. Akce se koná 26. března od 18:30 hodin.

Foto: www.modredvere.cz

Foto: www.modredvere.cz

Vstupné činí 50 Kč a dopředu je nutné se rezervovat na telefonu 774 193 001. Kavárnu Modré dveře najdete přímo na náměstí Smiřických 39 v Kostelci nad Černými lesy.

Další podrobnosti najdete zde: http://www.modredvere.cz/cz/prehled-akci

[box]Kavárna náleží k Terapeutickému centru Modré dveře, které zdarma nabízí sociální služby, krizovou pomoc, klinického psychologa a psychoterapii. Pomáhají nejen lidem v krizové situaci, ale také nabízejí volnočasové aktivity, čímž pomáhají zbavit se komplexu „malého města“ a otevírají se tak opravdu každému. Člověk se tak nemusí stydět, že jde za psychologem, může docházet také na keramické dílny, jógu, anglický či francouzský jazyk. Nabízí konzultaci s odborníkem, který vám pomůže při hledání řešení a poradí ohledně dalších služeb, které klient může využít (návazné sociální a zdravotnické služby, psychoterapie, sociální dávky, psychiatrie atd.). Dále tato služba určena těm, u nichž vlivem více faktorů propukají psychické potíže, nebo se jejich stav zhoršil. V Modrých dveřích se mohou poradit i ti, u nichž je podezření na rozvoj vážnějších duševních poruch a jejich příbuzní.

Kontaktovat Modré dveře můžete osobně bez objednání v pracovní dny 8:00 – 16:30 (Terapeutické centrum Modré dveře, náměstí Smiřických 39, Kostelec nad Černými lesy) nebo na telefonu 725 830 830. Služba je anonymní, bez omezení věku a zcela zdarma.[/box]

 

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..