Čeští olympionici relaxovali v Jižním Tyrolsku

Partnerský článek

Čeští olympionici relaxovali po úspěšné sezoně v Jižním Tyrolsku, provincie na severu Itálie. Po české snowboardistce Šárce Pančochové, která v březnu trénovala v lyžařském středisku Seiser Alm/Alpe di Siusi, do Jižního Tyrolska odjel i Ondřej Moravec, trojnásobný olympijský medailista ze Soči.  Minulý týden vyrážel na skialpové túry. Partnerem Ondry Moravce na túrách byl horský vůdce Gabo Adamec, ředitel českého a slovenského zastoupení značky Dynafit. Na túry vycházejí mezi dolomitské skalní masivy z chaty Lavarella, která je uprostřed rozsáhlé náhorní plošiny Senes-Fanes.

Šárka Pančochová Foto: Jan Kodeš www.freeride.cz

Šárka Pančochová Foto: Jan Kodeš www.freeride.cz

Potom se přesunou do okolí Antholzu/Anterselvy, kterou Ondřej Moravec dobře zná z biatlonových závodů Světového poháru. I tady se chce na skialpech porozhlédnout po okolí.

„Jsem tu velmi spokojený, počasí nemůže být lepší. Těším se na další dny v Jižním Tyrolsku,“ říká Ondřej Moravec.

Ondra Moravec Foto: Petr Slavík/www.dynafit.com

Ondra Moravec Foto: Petr Slavík/www.dynafit.com

Pobyt v Seiser Almu si pochvaluje i Šárka Pančochová. „Je to nejlepší snowpark v Itálii. Počasí nám vyšlo,“ říká Šárka Pančochová, která v Soči ve slopestyle obsadila páté místo. Sezonu pak ukončila ziskem dvou Křištalových globů za vítězství ve  Světovém poháru ve freestyle snowboardingu.

red

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..