Města & regiony ČRZprávy

Český systém kvality služeb má více než 300 certifikovaných poskytovatelů služeb

V úterý 9. června proběhlo slavnostní setkání certifikovaných subjektů a partnerů Českého systému kvality služeb v olomouckém Clarion Congress Hotelu. Český systém kvality služeb eviduje k dnešnímu dni celkem 308 certifikovaných subjektů, uvedla Martina Košlíková, koordinátorka vzdělávání ČSKS.

Foto: ČSKS
Foto: ČSKS

Následně poděkovala paní Alena Pacalová, vedoucí oddělení konkurenceschopnosti a hlavní projektová manažerka ČSKS spolupracujícím profesním asociacím, regionálním koordinátorům, trenérům kvality a všem dalším partnerům za jejich práci a přínos ke zvyšování kvality služeb cestovního ruchu v České republice.

„Český systém kvality služeb si upevňuje svou pozici na trhu. V současné chvíli evidujeme více než 300 certifikovaných poskytovatelů služeb a 2100 proškolených trenérů kvality. Česká republika je známá zejména pro svou historii, kulturní památky a tradice, ale i jako země s krásným přírodním bohatstvím. Nyní, zásluhou Vás všech, Česká republika postupně získává i jméno destinace, která neustále pracuje na zlepšování kvality a úrovně služeb cestovního ruchu. Navíc mám radost, že právě díky systému kvality spolu začínají jednotlivé subjekty v regionech více spolupracovat, čímž se vytváří atraktivnější nabídka cestovního ruchu, která má potenciál do regionů přilákat více návštěvníků a udržet si je tam delší dobu. Regiony se tak stávají konkurenceschopnějšími,“ dodala Alena Pacalová.

Na podzim 2015 proběhne ve spolupráci s agenturou CzechTourism informační kampaň ČSKS v českých médiích od televize přes rádio, internet a tisk, uvedla Radka Košťálová, zástupkyně agentury CzechTourism.

Součástí večera bylo také osobní předání certifikátů: CK BON TON, Hotel Artaban, CA Favorit, Cafe bar Expedice-pc, touratlas.cz, SD Quick Book rezervace, Čedok pobočková síť Brno a Zlín.

Lucie Poštolková

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button