Partnerská sekceZprávy

Česká republika se představí na největším veletrhu cestovního ruchu ITB Berlín

Partnerský článek

Největší veletrh cestovního ruchu ITB Berlín otevře své brány návštěvníkům ve středu 8. března v 10:00. Mezi více než 10 000 vystavovateli z téměř 200 zemí světa nebude chybět ani Česká republika.

Foto: www.czechtourism.cz

Národní expozice, kterou připravila agentura CzechTourism, bude v letošním roce větší než v uplynulých letech. Na více než 300 m2 se představí 32 komerčních i nekomerčních subjektů – zástupců jednotlivých regionů a měst, hotelů, cestovních kanceláří a chybět nebudou ani lázeňské subjekty.

„Na veletrhu ITB, který patří mezi naše nejvýznamnější akce, je připravena expozice nesoucí se ve znamení hlavního marketingového tématu agentury CzechTourism v roce 2017, kterým je české baroko. Chceme, aby ho odborná i laická veřejnost měla možnost okusit doslova všemi smysly“, přibližuje Tereza Matějková, vedoucí oddělení veletrhů. „V expozici jsou použity nejen barokní fotografie či videospot na velkoplošné LED obrazovce, pomocí rozšířené reality budou mít příchozí možnost přenést se na zvolené barokní místo, připravena je rovněž barokní fotoaplikace či hudební doprovod.“

Stejně tak jako v minulých letech budou agenturou CzechTourism i letos na ITB oceněny nejvýznamnější partnerské spolupráce na německém trhu, díky kterým se podařilo zvýšit prestiž České republiky v oblasti cestovního ruchu. Kategorie ocenění jsou čtyři – nejlepší regionální partner, nejlepší touroperátor, nejlepší mediální partner a nejlepší kooperační partner.

„Věříme, že široká nabídka vystavovatelů spolu s připraveným doprovodným programem zajistí úspěšný a přínosný průběh veletrhu všem zúčastněným partnerům“, doplňuje Tereza Matějková.

Veletrhu ITB Berlín se v loňském roce účastnilo více než 120 000 odborných návštěvníků.

Více o veletrhu ITB Berlín najdete ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button