Nezařazené

Čedok vstupuje do sdružení Travel Alliance

Novým členem sdružení cestovních kanceláří Travel Aliance se stal Čedok, cestovní kancelář působící na českém trhu od roku 1920. Cílem Travel Alliance, která je v současné době trojkou na trhu v oblasti prodeje letenek, je zajišťovat klientům co nejvýhodnější podmínky pro cestování a bojovat za etické podnikání v oblasti cestovního ruchu.

logo- čedokTravel Alliance vznikla před deseti lety v reakci na turbulentní vývoj v oblasti cestovního ruchu, a to zejména na poli prodeje letenek,“ vysvětluje Marek Plášil, předseda představenstva Travel Alliance. „Zaměřili jsme se proto na kvalitní služby za férové ceny bez skrytých poplatků a díky tomu jsme rychle rostli. Nyní je naším cílem vytvořit ještě silnější skupinu subjektů podnikajících v cestovním ruchu. Členství tak významných partnerů, jako je Čedok, nám umožňuje zajistit klientům ty nejvýhodnější podmínky a zároveň neslevit nic z kvality služeb, což je důležité zejména pro korporátní klientelu.

Travel Alliance je nezávislým sdružením cestovních kanceláří. Od roku 2006 poskytuje cestovní služby jak koncovým zákazníkům, tak firmám a státním institucím. Díky stabilnímu zázemí, dlouholetým zkušenostem a silným partnerům je Travel Alliance schopna působit na trhu cestovního ruchu jako významný subjekt především v jednání s leteckými společnostmi a jinými dodavateli z oblasti cestovního ruchu. Právě proto může nabízet svým klientům zajímavý produkt a poskytovat jim služby s přidanou hodnotou.

Posláním Travel Alliance je rovněž identifikovat společné cíle jednotlivých členů a jejich naplňování formou úzké obchodní spolupráce, která je založena především na sdílení bohatých zkušeností za účelem zajistit pro své klienty co nejzajímavější služby, včetně nabídky individuální dovolené nebo zpracování incentivních a skupinových cest na míru. Do dvou let chce být Travel Alliance největším poskytovatelem služeb v oblasti korporátního cestovního ruchu v České republice

„Jsme velmi rádi, že jsme se mohli stát součástí sdružení Travel Alliance, jejíž filozofie a cíle jsou nám velmi blízké. Na vzájemné spolupráci nás láká především možnost lépe ovlivňovat dění na trhu a vytvářet tak podmínky, které nám napomohou zkvalitňovat služby našim korporátním klientům,“ říká Radek Drechsler, generální ředitel skupiny Čedok.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button