Partnerská sekce

Čedok má dětský klub pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného

Partnerský článek

Pojedete na dovolenou s dětmi? Výborně! My vám k tomu nabízíme ještě něco navíc: dovolenou pro děti! Dětský klub Čedok Scooby-Doo promění dětem pobyt u moře v nádherné dobrodružství.

Určitě to znáte: jet na dovolenou s dětmi je radost, ale zároveň náročná výzva. Dětská potřeba pozornosti a zábavy je nekonečná. Pro vaši dovolenou ovšem máme elegantní řešení: Dětský klub Čedok Scooby-Doo.

Klub Scooby-Doo je místo, kde se děti rozhodně nebudou nikdy nudit a kde o ně bude skvěle postaráno. Vy je jen doprovodíte na dopolední či odpolední program klubu a poté si můžete užívat čas podle svého. A děti si zase na chvíli odpočinou od rodičovské péče.

V klubu se děti vydají na společná dobrodružství s psem Scooby-Doo, originální postavou s licencí od společnosti Warner Bros.

Pro všechny je připravený opravdu bohatý, zábavný, a zároveň i nenuceně výchovný program: sportování, umělecká činnost, hry a soutěže. Děti se vydají na misi tajného agenta, setkají se s dinosaury, princeznami, rytíři i mumií, naučí se obrázkové písmo, objeví tajemství vodních živočichů, stanou se filmovými hvězdami, zjistí, jak zdravě jíst a dokonce se mohou stát animátory a bavit celou společnost!

V hotelech s klubem jsou k dispozici prostorné pokoje, dětská hřiště, skluzavky, zábava pro děti a česky hovořící animátoři.

Zvláštní nabídku Dětského klubu Čedok Scooby-Doo tvoří poznávací zájezdy do zábavních parků a dalších atraktivních míst ve Velké Británii, Francii a Itálii.

Další informace o zájezdech a dětském klubu najdete na www.cedok.cz.

Dětský klub Scooby-Doo je v provozu od poloviny června do poloviny září ve 13 hotelech ve Španělsku, Řecku, Turecku, Egyptě a Bulharsku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button