Čedok koupil CK Alex

Cestovní kancelář Čedok koupila CK Alex, s. r. o. „Čedok získal od Radka Drechslera 100% obchodní podíl ve společnosti Alex, která se především specializuje na řecké ostrovy,“ řekl ředitel marketingu Čedoku Tomáš Brejcha.

logo- čedok „Jako zavedená značka s věrnými zákazníky, se Alex velice dobře hodí do našich strategických plánů expanze v odvětví cestovního ruchu Čedoku a našich akcionářů – skupiny Odien,“ dodal Tomáš Brejcha.

Radek Drechsler bude nadále vykonávat funkci generálního ředitele cestovní kanceláře Alex.

Čedok je 50% akcionářem ESO travel a má v Turecku dceřinou společnost Ahoy Turizm, která je plnohodnotnou cestovní kanceláří. Čedok i Alex budou i nadále provozovány jako samostatné společnosti a budou používat vlastní obchodní značky.

Cestovní kancelář Čedok, člen skupiny ODIEN, je nejstarší a jednou z největších cestovních kanceláří v České republice. Společnost byla založena v roce 1920 a je univerzální cestovní kanceláří, která se zabývá všemi odvětvími cestovního ruchu. Působí jak na domácím trhu, tak v zahraničí.

Cestovní kancelář Alex působí na trhu od roku 1990 a od počátku svojí existence se zaměřuje především na Řecko a další destinace kolem Středozemního moře. Alex má šest vlastních poboček.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..