HotelyKam jet?Zprávy

****Cannonier Beachcomber Golf Resort & Spa – pulzující letovisko plné života a zábavy

Cannonier Beachcomber Golf Resort & Spa se rozprostírá na severozápadním cípu ostrova Mauricius v blízkosti turistické oblasti Grand Baie. Ze tří stran je obklopen zlatavými plážemi a korálovým útesem. Je místem s bohatou koloniální historií, důkazem jsou zbytky koloniálního opevnění, stará děla a maják, nyní přeměněný na dětský klub.

Foto: Beachcomber

Resort je proslulý starobylými lávkami, tropickými zahradami, kaskádovitými bazény, řetězci potoků a legendárními lázněmi. Hotel Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa je zařízen v teplých tónech, dřevěných odstínech, barvě západu slunce.

Architektonicky kombinuje staré a nové s inovativními a tvůrčími prvky. Je symbolem „Umění o“, neustálé pozornosti k detailu. Resort je vhodný jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi. Je velice populární pro svatby a svatební cesty, incentivní turistiku a golfisty.

Foto: Beachcomber

V blízkosti se nachází mistrovské golfové hřiště Mont Choisy Le Golf s 6245 metry a parem 72, jediné na severu ostrova. Letovisko nabízí celou řadu sportovních a volnočasových aktivit.

Je zde pro každého něco. Nadšencům vodních sportů nabízí vodní lyžování, windsurfing, jízdu na šlapadlech, plachtění, projížďku na kajaku, šnorchlování, potápění a aqua fitness, zahrát si můžete tenis či zacvičit jógu. Ojedinělé jsou zdejší lázně postavené ve větvích stoletého banánovníku nabízející nespočet relaxačních procedur.

Foto: Beachcomber

Resort disponuje třemi restauracemi s místní a mezinárodní kuchyní vybavenými nejmodernějšími technologiemi. Speciální atrakcí je tzv. showcooking, při které mohou hosté sledovat přípravu pokrmů. Hosté si mohou vybrat volitelný balíček „Beachomber All Inclusive Package“, který pokrývá většinu jídel a nápojů během jejich pobytu. V nabídce jsou animační programy, živá hudba a diskotéka.

Foto: Beachcomber

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa je živé a pulzující letovisko, které nadchne a uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Více informací najdete na www.beachcomber-hotels.com, www.facebook.com/BeachcomberHotelshttps://twitter.com/Beachcomber.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button