Cannonier Beachcomber Golf Resort & Spa: Pro golfisty a rodinnou dovolenou

Partnerský článek

Cannonier Beachcomber Golf Resort & Spa**** se nachází na severozápadě ostrova Mauricius, na malém poloostrově obklopeném ze tří stran nádhernými plážemi a korálovým útesem. Prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní opět otevírá hostům své brány.

Foto: Beachcomber

Je místem s bohatou koloniální historií, proslulé starobylými lávkami, květinovými zahradami a legendárními lázněmi. Je symbolem „Umění o“, neustálé pozornosti k detailu. O výsledný harmonický celek renovace se zasloužili designéři Paule de Romeuf a Amélie Montocchio z Ateliers du Parc agency společně se společností Beachcomber Group. Ta pečlivě vybírá vysoce kvalitní materiály pro své resorty, interiéry a vybavení, které respektují přírodu a životní prostředí, kombinuje staré a nové s inovativními prvky.

Foto: Beachcomber

Cannonier je zařízen v teplých tónech, dřevěných odstínech, barvě západu slunce. Propracovanost do každého detailu se projevuje i ve vybavení pokojů přírodními materiály, které odrážejí zvláštní teplo mauricijského charakteru, stejně jako velká plátna umělce Florenta Beusse. Velký důraz je kladen na osvětlení, které hraje zásadní roli při požadované atmosféře klidu a pohody.

Cannonier je oblíbeným rodinným letoviskem s nekonečnou zábavou pro dospělé i děti.

Unikátním rysem resortu je wellness centrum postavené ve větvích stoletého banánovníku, starý maják slouží nyní jako dětský klub, nedaleko se nachází mistrovské golfové hřiště Mont Choisy Le Golf s 6245 metry a parem 72, jediné na severu ostrova. Řadou vychytávek je myšleno i na klienty se sníženou pohyblivostí. Resort disponuje třemi restauracemi s místní a mezinárodní kuchyniívybavenými nejmodernějšími technologiemi. Autentickou atmosféru resortu umocňují výhledy na třpytící se Indický oceán, bujné tropické zahrady s nádhernou vůní frangipani, řetězce potoků, kaskádovité bazény s mozaikovými dlažicemi vytvářejícími lagunový efekt. Resort je výbornou adresou pro rodiny s dětmi, golfisty, populární je také pro svatby a svatební cesty.

Více informací najdete na www.beachcomber.com, Facebooku a Twitteru.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..