BVI Wine & Food Festival nabídne širokou paletu chutí

Na Britských Panenských ostrovech (BVI) se nudit nebudete. Zdejší restauratéři a hoteliéři si pro své návštěvníky připravili na přelomu října a listopadu první ročník kulinářského mezinárodního Festivalu vína a jídla (BVI WINE & FOOD FESTIVAL).

Foto: BVI Tourism

Foto: BVI Tourism

První ročník se koná od 31. 10. do 3. 11. 2013.  Festival se bude odehrávat na dvou ostrovech, kde budou programy probíhat zcela odděleně v Nanny Cay Resort & Marina na stejnojmenném ostrůvku jižně od Tortoly  a ve Scrub Island Resort Spa & Marina (severovýchodně od Tortoly).

Festival pod širým nebem, který se na ostrůvku Nanny Cay prezentuje pod značkou Grand Tasting Village, nabízí v pátek a v sobotu komentované ochutnávky vína, rumu a piva včetně večeří, připravených skvělými kuchařskými týmy, se zábavným doprovodným programem.

AnegadaLobster2

Foto: BVI Tourism

Na ostrově Scrub Island bude festival „The Wine Dinners“ probíhat v restauraci Caravela od čtvrtka až do neděle, a kromě nedělního brunche to budou každodenní opulentní večeře pod taktovkou jednotlivých kuchařů zvučných jmen, kteří se společně předvedou na závěrečné pětichodové večeři.

Vstupenky si můžete koupit dopředu. Více informací včetně programu najdete na: www.bviwineandfoodfestival.com

Sylva Santarová

Destinace měsíce: Britské Panenské ostrovy

Enter the text or HTML code here

Jeden komentář

  1. Alena Konrádová says:

    hezké odpoledne,
    zajímám se o exotickou kuchyni, na festival se ale bohužel nedostanu,můžete mi aspoň poslat recept na místní specialitu?
    Děkuji a těším se.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..