BuyPuglia Tour – 15. ledna 2019, CARLO IV Praha

Apulie v Praze představí své průzračné moře, přírodu, umění a výborné jídlo

Regionální agentura pro cestovní ruch Pugliapromotion pořádá setkání s místními zástupci z oblasti cestovního ruchu, za účelem představení jednoho z nejkrásnějších krajů v Itálii.

Regionální agentura pro cestovní ruch Pugliapromotion zahájí 15. ledna v Praze první etapu turné BuyPuglia Tour 2019 po evropských městech s cílem představit veřejnosti kraj Apulie (původním názvem Puglia), nacházející se na jihu Itálie.

Apulie je perfektní destinací pro cestovatele, kteří chtějí navštívit méně známá místa s autentickou atmosférou. Tento ryze tradiční a pohostinný region nabízí nespočet možností, jak strávit ideální dovolenou: od rodinné relaxace u moře, přes objevování místních vesniček plných kulturního a historického dědictví, až po horskou cyklistiku nebo pěší turistiku v přírodních parcích u moře nebo v horách na poloostrově Gargano. Nesmíme také opomenout bohatou enogastronomickou tradici, která činí z Apulie nenahraditelnou destinaci pro milovníky dobrého jídla a vína. Díky projektu Inpuglia365 navíc Apulie nabízí po celý rok bohatý program plný kulturních událostí, koncertů, divadelních představení, výstav nebo zážitkových gastronomických workshopů.

Cílem BuyPuglia Tour je poskytnout profesionálům z oblasti cestovního ruchu, MICE a svatebním agenturám možnost ukázat, co Apulie nabízí turistům z celého světa z hlediska služeb, ubytování a podnětů a dalších možností, jak trávit volný čas.

Akce bude rozdělená do dvou částí: v 16 hodin ji zahájí první blok, který se bude skládat z individuálních mítinků mezi místními zástupci z oblasti cestovního ruchu a apulijskými delegáty. Druhá část, na kterou jsou vítáni i novináři a blogeři, začne v 18:30 prezentací o Apulii. Na závěr připraví slavný italský šéfkuchař a herec Andy Luotto ochutnávku pokrmů z tradičních apulijských produktů spolu s nejkvalitnějšími lokálními víny. Večer také zpestří hudební vystoupení skupiny Taranta Dub.

BuyPuglia Tour je akce pro média a profesionály z oblasti cestovního ruchu. Vstup na akci je volný.
 

V případě účasti se prosím registrujte ZDE.
Počet účastníků je omezen.

BuyPuglia Tour                              

15.  ledna od 16 h

CARLO IV,  Senovážné náměstí 13, 110 00 Praha

 

Pro více informací o akci: czech@dagcom.com

Pro více informací o kraji Apulie: www.weareinpuglia.it

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..