MICEZprávy

Brněnský Holiday Inn přivítal miliontého hosta

Partnerský článek

Ve středu 1. června přesně v 18:56 hod. přivítal hotel Holiday Inn Brno svého miliontého ubytovaného hosta. Stala se jím paní Libuše Makovičková. Služby hotelu využívá pravidelně už několik let pro pořádání pracovních setkání svých kolegů. Byla velmi překvapena a mile potěšena, že právě ona se stala alespoň na chvilku celebritou a mohla být u překonání takového milníku. Svůj jubilejní pobyt si užila v nejlepším apartmá hotelu.

Foto: archiv Holiday Inn Brno
Foto: archiv Holiday Inn Brno

Celý týden se v hotelu nesl ve svátečních duchu. Přijíždějící hosté měli možnosti nasát atmosféru ojedinělé události. Kromě tématické výzdoby jsme hostům při příjezdu podávali na uvítanou unikátní sekt Grandioso Gold se šupinkami pravého zlata.

Trvalo to 23 let, než stálice brněnského hotelnictví dosáhla tak významné mety. Od samého počátku patří mezi špičku hotelů v regionu. Často udával trend kudy se hotelnictví má ubírat. Díky příslušnosti ke značce Holiday Inn a moravské pohostinnosti přináší na brněnský trh profesionalitu, přátelský přístup a zároveň neočekávatelné využití moderních technologií.

A co obnáší péče o milion hostů? Tak např. 380 tun brambor, 12 tun hovězí svíčkové, 3 618 hl piva, 950 hl vína, 2 140 hl mléka anebo 2 583 360 vajec. Jak říká generální ředitelka hotelu Beatrice Vojtková: „Když jsme před třemi lety oslavovaly 20 výročí hotelu, vůbec nás nenapadlo, že tak rychle pokoříme tuto úžasnou metu. Díky za to patří samozřejmě našich zákazníkům ale také zaměstnancům hotelu, kteří dělají maximum proto, aby se každý host u nás cítil jako doma. Mnozí zaměstnanci, takové to zdravé jádro, pracují v hotelu od jeho otevření. Jsou pro hosty, ale i pro mladší kolegy určitou jistotou a oporou.“

Mezi známé osobnosti, které hotel přivítal patří např. Nastassja Kinski, Hillary Swank, Billy Crystal, Martina Hingis, Alice Cooper, Loris Cappirosi, Emerson Fittipaldi, Carl Lewis, Deep Purple, Bryan Adams, Slava Zaitsev, opakovaně hokejové reprezentace ČR, Finska, Švédska či Ruska či Fedcupové týmy. Mezi vzácné návštěvy patří i hlavy států či členové královských rodin. Kromě prezidentů ČR jsem měli tu čest hostit thajskou princeznu, prezidenty Chorvatska, Albánie nebo Slovenska.

Holiday Inn Brno byl prvním zástupcem tohoto hotelového řetězce v zemích tehdejší východní Evropy. Je součástí sítě Intercontinental Hotels Group, která čítá 5 000 hotelů deseti různých hotelových značek. Ve 200 pokojích, 5 saloncích, 2 konferenčních sálech a Relax Zone na střeše hotelu najdou hosté vše pro maximální pohodlí a spokojenost. Jedinečnou záležitostí je pak unikátní věrnostní program IHG Rewards Club, jehož členy je celosvětově přes 80 milionů hostů.

Hotel provozuje BRNO INN, a.s., která je součástí skupiny Veletrhy Brno, a.s. Vzájemná synergie obou subjektů je zárukou vysokého standardu nabízených služeb.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button