British Airways nabídne na krátkých letech jen zpoplatněné občerstvení od Marks & Spencer

Dvě britské značky se spojily, aby zákazníkům British Airways na krátkých evropských linkách nabídly nový typ občerstvení Food on the Move. Od ledna 2017 si také cestující z Prahy budou moci vybrat z nabídky občerstvení od britského prémiového potravinářského řetězce. Menu bude obsahovat rovněž vegetariánské a bezlepkové položky. Součástí nabídky bude i teplé občerstvení. Nabídka bude zpoplatněna cenami pohybujícími se od 1 libry po 4.95 liber za nejdražší položku.

Foto: archiv M&S

Foto: archiv M&S

Nové menu British Airways M&S Food on the Move nahradí dosavadní nabídku snacků zdarma a to v ekonomické třídě Euro Traveller na všech krátkých a domácích linkách operovaných z letiště Heathrow a Gatwick od 11. ledna 2017 a z letiště City a Stansted od léta 2017. Spolupráce je výsledkem procesu změn v palubním cateringovém servisu, ke kterým British Airways přistupují po rozsáhlém průzkumu mezi cestujícími, jež ukázal dlouhodobou nespokojenost zákazníků s dosavadní úrovní občerstvení a zjistil, že většina z nich požaduje vyšší kvalitu a širší nabídku s položkami, které by si normálně vybrali v rámci stravování na zemi.

Alex Cruz, generální ředitel British Airways k tomu říká: “Víme, že zákazníci očekávají od British Airways vysokou úroveň servisu, čehož jsme podle ohlasů naších cestujících v poslední době v případě cateringu na krátkých linkách nedosahovali. Přistoupili jsme proto ke změnám, jejichž součástí je také spolupráce s prémiovým dodavatelem potravin Marks & Spencer, abychom mohli nabídnout našim zákazníkům produkty, které ocení.”

Ceny se budou pohybovat od 1 libry do 4.95 liber za nejdražší položku a budou tak srovnatelné s tím, co by zákazníci zaplatili za stejné zboží na zemi. Členové věrnostního programu budou moci platit prostřednictvím mobilní aplikace British Airways svými nasbíranými mílemi.

Nabídka bude zahrnovat položky čerstvých, stejně tak jako balených produktů. Příkladem snídaňové varianty je řecký jogurt s letními ovocem a granolou za 1.95 liber, klasický ovocný salát s ananasem, melounem, mangem, jablkem, kiwi a borůvkami za 3.10 liber. Mezi teplé varianty bude patřit například M&S Café sendvič s vepřovou masem z britských farem za 4.75 liber nebo focaccia s mozzarellou a rajčaty rovněž za 4.75 liber.

Cestujícím business třídy Club Europe bude I nadále nabízeno občerstvení zdarma. Rovněž cestujícím na dlouhých linkách British Airways bude i nadále ve všech cestovních třídách nabízen cateringový servis v ceně letenky.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..