Workshopy

Best Mountain Brands Tirol + Kärnten Ski Resort & Hotel

Skupina Best Mountain Brands – Schultz, největší rakouský rodinný podnik v oblasti lyžařské turistiky, propojuje ve své kanceláři pro příjezdovou turistiku různé nabídky na léto i na zimu z regionů Tyrolsko a Korutany. V Tyrolsku je skupina Schultz zastoupena regiony: SKioptimal Hochzillertal/Kaltenbach, Großglockner Resort Kals-Matrei, Skizentrum Hochpustertal-Sillian a regionem St. Jakob im Defereggental. V Korutanech patří ke skupině regiony Mölltaler Gletscher a Ankogel.

IMG_2662V roce 2012 byl otevřen čtyřhvězdičkový Superior Gradonna****s Mountain Resort Châlets & Hotel (130 pokojů, 42 chat) v Kalsu přímo¨na sjezdovce turistického areálu Großglockner Resorts Kals-Matrei, respektive v létě na hranici národního parku Hohe Tauern. Hotel Dolomiten Residenz**** Sporthotel Sillian (116 pokojů) je zase v bezprostřední blízkosti od sjezdovky ve skiareálu Hochpustertal-Sillian. Skupina Best Mountain Brands se zaměřuje na kvalitní cestovní ruch.

Její devízou je nabízet ty nejlepší možnosti dovolené pro hosty s vysokými nároky i pro ty, kteří mají k dispozici nižší rozpočet. Skupina pokrývá celou škálu ubytování od penzionu se snídaní až po čtyřhvězdičkové hotely superior.

Martha Schultz ,Steffi Ausserdorfer
Zentralbüro für Marketing+Verkauf
Informationsbüro Hochzillertal, Postfeldstraße 7
A-6272 Kaltenbach
T: +43/ 5283 2800
F: +43/ 5283 2800-19
info@schultz-ski.at
www.schultz-ski.at

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button