WorkshopyZprávy

Báječné pěší túry v regionu Traunsee

Pěší turistika

Už z dálky viditelný vrchol Traunstein, označovaný i jako „strážce kraje Salzkammergut“, zve k vycházkám a horským túrám všeho druhu. Rekreační oblast Traunsee, kterou tvoří města Gmunden,  Altmünster, Traunkirchen a Ebensee, okouzluje návštěvníky zvláštním půvabem a atmosférou. Můžete si vychutnávat přírodu všemi smysly a udělat i něco užitečného pro svoje tělo. Zhluboka se nadechnout a daleko od každodenního shonu najít svůj vnitřní klid.

Wandern © MTV Ferienregion Traunsee
Wandern
© MTV Ferienregion Traunsee

Jezero Traunsee, obklopené majestátními horami, kopci a šťavnatými loukami, nabízí bohaté vyžití. Zvláště pěší turista si v této oblasti přijde na své. Tipy na výlety a túry, které splní každé přání, lákají mladé i dříve narozené na vrcholky hor. Nabídka zahrnuje příjemné vycházkové cesty v údolí a zajímavé tematické cesty, ale i výstupy na vrcholy nebo lezecké trasy, při kterých se pořádně zapotíte. Jako pěší turisté můžete spojit přírodní půvaby, které nabízí okolí Traunsee, s kulinářskými požitky na zdejších horských chatách.

Region Traunsee a jeho jedinečná přírodní krajina vás srdečně zvou na „Traunsee Hütten Wander(S)pass 2015“ . Poznávejte od 1. května celou řadu turistických cest, zažijte túry a výstupy a vydejte se na lov razítek v rámci skvělé akce „Traunsee Hütten Wander(S)pass“. Zhluboka se nadechněte čistého vzduchu v Traunsee a užívejte si pěší putování.

Traunsee Hütten Wander(S)pass

Vítejte na turistické akci u Traunsee!

Region Traunsee a jeho jedinečná přírodní krajina vás srdečně zvou na „Traunsee Hütten Wander(S)pass 2015“. Poznávejte od 1. května celou řadu turistických cest, zažijte túry a výstupy a vydejte se na lov razítek v rámci skvělé akce „Traunsee Hütten Wander(S)pass“. Zhluboka se nadechněte čistého čistého vzduchu v Traunsee a užívejte si pěší putování.

Bergsteigen Traunsee-Traunstein © MTV Ferienregion Traunsee
Bergsteigen
Traunsee-Traunstein
© MTV Ferienregion Traunsee

Nezáleží na tom, zda se vydáte s rodinou na příjemnou turistickou cestu po břehu jezera nebo budete v potu tváře stoupat po lesních cestách až do skalnatých výšin. Nebo jestli hledáte zážitky na lezeckých stezkách pro vysokohorské specialisty: v cíli najdete vždycky jednu z 21 turistických chat u Traunsee.  A jejich provozovatelé na vás čekají se zdravým pohoštěním, zcela speciálními nápoji k uhašení žízně a razítkem horské chaty.

Od 15 razítek získáte ve všech turistických centrech rekreační oblasti Traunsee stříbrný turistický odznak „Traunseehütten Wandernadel“ a při 20 razítkách zlatý. Ten, kdo se navíc prokáže razítkem z Traunsteinhaus der Naturfreunde, dostane za tuto horskou túru „Traunstein-Edelweiß“. Mladí turističtí nadšenci do 15 let obdrží od 6 razítek odznak „Traunsee-Stocknagel“. Tak vzhůru do hor… BATOH NA ZÁDA A JDE SE!

Kontakt:

MTV Ferienregion Traunsee

Toscanapark 1

4810 gmunden

Tel.: +43 (7612) 64305

E-Mail: info@traunsee.at

Homepage: http://cz.traunsee.at/cz

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button