Nezařazené

Austrálie najme v Antarktidě během zimy 200 pracovníků

To může být šťastný den pro Australany, kteří hledají jedinečnou pracovní příležitost, která se už nemusí nikdy opakovat.

Australská antarktická divize hledá přibližně 200 kvalifikovaných pracovníků, které by přidala ke svým zaměstnancům na čtyři až patnáctiměsíční pobyt v Antarktidě během zimy, aby pomohli při výzkumu na stanicích Casey, Davis a Mawson včetně subarktické stanice na ostrově Macquarie Island.

Pro ty na severní polokouli je v Austrálii a na Antarktidě právě teď léto. Antarktida má pouze dvě roční období: léto a zimu. Během zimy jsou základny obvykle prázdné, s přibližně 20 lidmi, kteří udržují věci v chodu. Netřeba dodávat, že byste měli být spokojeni s blízkými ubikacemi, izolací, mít slunnou dispozici a obecně být dobrým hráčem týmu.

Australská antarktická divize hledá podle šéfů kuchařů, zásobovacích důstojníků, lékařů, IT důstojníků, svářečů kotlů, mechaniků, tesařů a instalatérů. Některé nové dovednosti budou také učeny na výzkumných základnách během pracovní doby. Nejen, že je to jedinečná příležitost zodkonalovat dovednosti, pomáhat při vědeckém výzkumu a žít na skutečně jedinečném místě, je to také skvělá příležitost vidět skutečná antarktická zvířata, jako jsou tučňáci a přírodní jevy, jako je aurora australis.

Navíc jsou tyto pozice obzvláště lukrativní. Nejenže jsou kandidáti vypláceni základním platem, který se liší podle pozice, program také nabízí další příspěvek ve výši 60 974 AUD (asi 957 779 Kč) ročně. Kromě dodatečného příspěvku by tento kandidát vydělával 127 293 AUD (téměř 2 miliony Kč) ročně.

Vzhledem k umístění a izolaci musí být každý kandidát podroben psychologickému a fyzickému ohodnocení, aby mohl být zvážen. Budou také hledat někoho, kdo bude dobře vycházet s ostatními pracovníky na stanicích.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button