Audrey Gabarre nová Event Income Manager v C-IN

Společnost C-IN rozšířila tým. Na pozici Event Income Manager společnosti C-IN nově nastoupila Audrey Gabarre. Během svého působení prošla celou řadou různých destinací, kromě České republiky pracovala také ve Francii, Španělsku a Irsku. Audrey pochází z francouzského Fontainebleau.

Audrey Gabarre

Audrey Gabarre Foto: C-IN

V C-IN se Audrey bude věnovat získávání sponzorů pro akce pořádané touto společností, k jejím povinnostem bude patřit také získávání grantů pro asociace a jimi poř ádané kongresy.

Více než sedm let pracovala pro irské zastoupení agentury UBIFRANCE, jejímž cílem je zejména podpora francouzských společností při pronikání na zahraniční trhy. V Praze Audrey zastávala mimo jiné pozici Event Planner hotelu Diplomat, a zodpovídala tak za organizaci nejrůznějších veletrhů a společenských událostí. Několik let se věnovala i výuce francouzštiny a angličtiny.

Audrey Gabarre je absolventkou l’Ecole Supérieure de Commerce International (ESCI), kde studovala obor Marketing a management, a je také držitelkou certifikátu TEFL pro výuku anglického jazyka.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..