Atraktivní nabídka PIS: Využijte nový reprezentativní prostor na Staroměstské radnici pro přijímání návštěv

Setkání s významnými návštěvami, fam tripy či press tripy je nyní možno realizovat přímo v historických prostorách Staroměstské radnice. Pražská informační služba ve vestibulu této významné stavby připravila reprezentativní místo pro setkávání s odbornou veřejností, účastníky fam či press tripů i zahraničními a domácími novináři.

kaple2_mini

Zdroj: Archiv PIS

„Prostor bývalé kaple v gotickém stylu v přízemí Staroměstské radnice byl dlouhá léta využíván pouze jako skladovací místnost pro turistické brožury a mapy, které využívali pracovníci našeho turistického informačního centra, jež se v objektu nachází. Přišlo mi líto, aby objekt sloužil pouze za tímto účelem, proto jsem se rozhodla vybavit jej příslušným interiérem a počítačovou soupravou, aby se zde dala konat setkání s významnými návštěvami. Za účelem propagace našeho hlavního města nyní nabízíme využití prostoru také odborníkům v cestovním ruchu,“ upřesnila účel zpřístupněné kaple Nora Dolanská, ředitelka Pražské informační služby.

kaple4

Zdroj: Archiv PIS

Zmíněná místnost významného historického objektu, který má Pražská informační služba ve své správě, se nachází v přízemí Staroměstské radnice. Reprezentativní prostor s kapacitou do deseti osob, který je vybavený počítačem a širokoúhlou obrazovkou, zařízením vhodným pro prezentaci či promítání filmů o Praze, je možné využít denně od 9 do 19 hodin. Objednávky prosím adresujte na k.mackovicova@pis.cz.

 

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..