Asiana se stala nejlepším českým prodejcem společnosti Amadeus za rok 2018

Minulý týden udělovala společnost Amadeus prestižní ceny pro nejproduktivnější partnery. Cestovní agentura Asiana, provozovatel letenkového portálu Letuška.cz, získala první místo Amadeus Awards v kategorii produkce segmentů na lety z České republiky. Umístila se tak před American Express a Hogg Robinson ČR a Thomas Cook ČR, které obsadily druhé a třetí místo.

Amadeus uděloval svá ocenění zákazníkům z České republiky ve čtvrtek 6. června v Hotelu Adria. Za Asianu přebral cenu Chief Technology Officer Rostislav Litvin. „Obhájeného prvenství si velmi vážíme a vnímáme ho jako důkaz, že jsme zřejmě něco udělali správně. Za tímto oceněním se skrývá spousta práce, za kterou bych chtěl svým kolegům poděkovat. I letos budeme v našem úsilí pokračovat a nepolevíme,“ komentoval Litvin.

Společnost Amadeus je poskytovatelem IT řešení pro globální turismus a cestovní ruch. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1993. Mezi její zákazníky patří kromě online a offline cestovních kanceláří i klasické a nízkonákladové letecké společnosti, hotely, provozovatelé železniční dopravy, výletních lodí a trajektů, autopůjčovny nebo touroperátoři.

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..