DopravaZprávy

Asiana oslavila čtvrt století

Cestovní agentura Asiana letos slaví 25. výročí působení na trhu. K významnému jubileu uspořádala oslavu ve velkém stylu. V pražské restauraci Mánes se minulý týden sešli zaměstnanci Asiany, zástupci leteckých společností a další obchodní partneři Asiany a jejich dceřiných společností.

[wzslider]

Atmosféra oslavy se nesla v uvolněném duchu. Majitelé úspěšné cestovní agentury hned na úvod prozradili, kolik přírůstků přibylo do rodiny za dobu jejich podnikání. V pracovní i osobní sféře se jednalo o opravdu plodné čtvrt století.

Terasy pražského Mánesu se postupně zaplnili hosty narozeninové oslavy 25 let Asiana. Počasí přálo, nechybělo dobré jídlo a pití, příjemná hudba jazzového kvartetu Emila Viklického a všude přítomná pozitivní atmosféra. Úvodní proslov Šárky a Alexeje Litvinových, zakladatelů společnosti Asiana, mnohé překvapil.  Manželé prozradili, že za dobu úspěšného fungování Asiany do jejich rodiny přibylo neuvěřitelných 69 dětí a další jsou na cestě. Zakladatelé slaví úspěch nejen v rodinné oblasti, ale stejně obdivuhodná jsou i jejich čísla v té pracovní.

„V roce 2016 prodala Letuška.cz, dceřiný portál Asiany, celkem 294 560 letenek, loni to bylo už 395 tisíc, tedy o 100 tisíc víc. Na prodaných letenkách se z poloviny podílela korporátní klientela, druhou polovinu tvořil internetový prodej. Pro zajímavost – nejlevnější letenku Letuška prodala za 490 Kč do Milána. Naopak nejdražší letenka na Bora-Bora ve Francouzské Polynésii stála závratných 288 764 Kč,“ říká Josef Trejbal, obchodní ředitel Asiany. Cestovní agentura v posledních týdnech navíc přebrala dvě významná ocenění – první místo Amadeus Awards  v kategorii produkce segmentů na lety z České republiky a rovněž ocenění pro nejlepšího obchodního partnera letecké společnosti ČSA.

Pro hosty oslavy byl připraven bohatý doprovodný program. Nechybělo degustační rumové a čokoládové kasino, vystoupení pantomimického představení Komáři či řízená ochutnávka vín se sommelierem. Zlatým hřebem večera se pak stala tombola o letenky do celého světa a další hodnotné ceny, které věnovali obchodní partneři. Značnou pozornost zaujal také narozeninový dort s obrázkem chodícího letadla od české umělkyně Elišky Podzimkové.

„Nechali jsme si k 25. narozeninám vyrobit speciální doprovodné logo od Elišky Podzimkové. Tímto spolupráce Asiany a výtvarnice nekončí. Postupně budou vznikat fotografie ze všech koutů světa v kombinaci s dokreslenými prvky, které přispějí na dobrou věc – tento rok půjde do prodeje charitativní kalendář pro projekt Plešouni, jehož výtěžek poputuje na pomoc dětem s onkologickými problémy. Lepší oslavu čtvrt století jsme si nemohli ani přát,“ uzavírá Šárka Litvinová, zakladatelka společnosti Asiana.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button