Zprávy

Máte chytrý telefon? Stáhněte si aplikaci TTG Czech

Trh s cestováním se tak podobá rozbouřenému moři. A co potřebují kapitáni lodí na širém moři? Maják. Světlo, které jim pomůže doplout do přístavu.

Aplikace TTG Czech
Aplikace TTG Czech

Doufám, že TTG je a bude takovým majákem v bouři informací. Slepě nepřebíráme agenturní zprávy, nepracujeme stylem COPY PASTE, ale pečlivě vybíráme, ověřujeme a snažíme se vám přinášet co nejvíce vlastních zpráv. A za ně ručíme! Nejen my, ale i naši kolegové v jiných jazykových mutacích. TTG Czech se totiž tento rok promění. Změna loga, jiný grafický design – to budou jen kosmetické změny. To podstatné ale je, že máme přístup ke zpravodajství v oblasti turismu od našich kolegů z TTG Italia, Asia, China, Balkans, Poland nebo třeba Nordic, India atd.

Rodina TTG nespolupracuje ale jenom v informačním éteru, ale jsme propojeni i fyzicky. Na velkých mezinárodních veletrzích cestovního ruchu bude společný stánek TTG Worldwide, mediální partnerství světových konferencí o cestovním ruchu, veletrhů, eventů – TTG Worldwide bude více než dříve srozumitelným prostředníkem mezi informací a čtenářem.

Lídři a novináři z celého světa tak dostanou do ruky např. naše TTG Czech Luxury nebo náš katalog MICE. Zaručujeme tak našim inzerentům, že jejich produkty a služby se dostanou skutečně k těm pravým lidem. Stejně tak naši čtenáři si budou moci přečíst vybrané články a zprávy od našich kolegů. Dokážeme tak rychle předvídat hlavní změny v oblasti cestování a informovat o nich naše čtenáře. Svět už není globální vesnicí, kde se všichni znají, ale zase jedno velké anonymní město, kde je potřeba najít průvodce.

TTG Czech je podle mne ten nejlepší průvodce o cestovním ruchu na českém trhu. Ano, zní to neskromně, ale my bychom nedělali žádné noviny a žádný web, pokud bychom o tom nebyli přesvědčeni.

Stáhněte si naši novou aplikaci, přesvědčte se, že umíme dobře dělat nejen noviny, web, newslettery, workshopy… ale i překvapit vás informací, kterou vám prozradíme jako první.

[box]

Aplikace TTG Czech

IkonaPřehledně, rychle, výběr nejdůležitějších zpráv z cestovního ruchu v Česku i ze zahraničí nabízí nová aplikace TTG Czech. Snadnější přehled a listování mezi články, přímý chat s redaktory TTG, kalendář událostí v cestovním ruchu a zároveň budete stále IN. Na nejdůležitější zprávu týdne vás sama aplikace upozorní oznámením. Aplikace je zdarma.

Aplikace TTG Czech ke stažení:   PlayAvailable-iPhone-APP

[/box]

 

Zdraví Vás,
Amara Zemplinerová

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button